Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy idővel megszépülhet egy csúnya férfi, ha jo a személyisége, tehát pl. egy munkahelyen ha össze van zárva egy csúnya férfi és egy csinos nő, akkor idővel megszépül, ha megvan a közös hang, közös gondolkodás, közös humor stb.?

Figyelt kérdés
2023. dec. 24. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Sztm nem.

N 31

2023. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

100 ezerből 1 mondjuk... Ez lehet az arány.


Egyébként tényleg előfordul, de elképesztően ritka. Nem érdemes erre játszani.

2023. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem volt már olyan hogy egyik kolléganőm az elején így mondta hogy nem vagyok az esete, aztán egy év után így rám nézett és így mondta hogy tök szép szemeid vannak meg végül is tök helyes vagy de akkor már nekem volt párom
2023. dec. 24. 11:21
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem várnék csodákra a helyedben.
2023. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép szeme lehet bárkinek de csak amiatt nem fog megetetszeni. Akinek egyszer azt mondom hogy nem az esetem, később is azt fogom.
2023. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha összezárnak téged egy 70 éves nővel, akihez egyáltalán nem vonzódsz. mit gondolsz, idővel megszépül, ha megvan a közös hang, közös gondolkodás, közös humor stb.? Kb ennyire reális, van rá esély, de mennyi?


Ne olyan nőnél vesztegesd az időd, aki csúnyának tart, hanem akinek megfelel a külsőd és a belső tulajdonságaiddal még inkább magadhoz tudod vonzani.

2023. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Számodra megszépülne egy csúnya nő?
2023. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Igen igen volt már példa tök kövér volt abszolút nem volt vonzó de hihetetlen intelligens volt és idő után így elképzeltem ahogy szexelünk és elkezdtem vonzódni hozzá
2023. dec. 24. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:

8.



Legalább magadnak ne hazudj.

2023. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. De ehhez nagyon különlegesnek kell leni. Küsővel a legegyszerűbb kitűnni, személyiségileg tényleg olyat kell nyújtani, ami eszeveszett ritka.
2023. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!