Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ilyen külsővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ilyen külsővel, személyiséggel, gondolkodásmóddal/világnézettel akadhat társa bárkinek is?

Figyelt kérdés

Szóval ez az illető(15 éves) elég kislányos, vagy tulajdonképpen nem is tudom, mi a megfelelő szó rá.

Adok róla egy rövidebb jellemzést azért.


Már maga a külseje is inkább egy kislányéhoz hasonlít, sem mint egy tinilányéhoz. Inkább alacsony, és eléggé vékony. Ilyen a testalkata, ha akarna sem tudna hízni igazából. És...nos eléggé lapos. De tényleg. Semmi túlzás. Ami mások szerint viszont előnye, az a viszonylag széles csípő(Vagy lehet, hogy talán inkább vékony derék.), és a hosszú lábai.

Általában mindenki egyszerűen az aranyos jelzővel illeti, ha meglátják. Pedig nincsenek azok a tipikus nagy szemei, ami általában aranyos, hanem neki mandulavágásúak.

Valamint nagyon szégyellős, ezért nem hord kivágott pólókat, ha tehetné, strandra is ruhában menne fürödni. De így ha egy mód van rá, nem megy sehogy.

Az ízlése meg elég furcsa. Mivel szereti, a barna, szürke színeket, ezért "vénasszonyos" jelzővel illetik általában. Úgyhogy maga is belátta, hogy jobb, ha a ruhatárát olyanra bízza, akinek normális ízlése van.


És igen, egyre többen használják rá a kislányos jelzőt, mert néha, na jó, sokszor úgy viszonyul a világhoz, mint egy gyerek. Mindenben meglátja a pozitívumot, vagy ha nem is, igyekszik megtalálni. Szó nélkül megbízik mindenkiben, nem is ritkán ugratják a hiszékenysége, naivsága miatt. Könnyen megsértődik (ismét egy gyerekes jellemvonás), de hamar el is felejti a dolgot, mert nem tud haragot tartani. Nem szeret rosszat mondani, negatív véleményt nyilvánítani másokról, mert hiszi, hogy mindenkinek van jó, szép oldala.

Odáig van a növényekért, állatokért, nem tudja őket megunni, gondoskodó irántuk.

Nagyon romantikus lélek valójában, de igazából tart valamennyire a fiúktól, fél attól, hogy nem tudja kiismerni őket. Még egy fiú ölelésétől is zavarba jön.

Lehet, hogy enyhe gyermetegsége miatt szokták azt mondani rá, hogy ártatlan kisugárzása van.

De amellett, hogy nem szeret megbántani másokat, őszintén megmondja, ha valamelyik barátja valamit rosszul tesz, és imád csipkelődni, úgymond "beszólogatni" is, amit persze viccként ért. Viszont ha neki mondanak hasonlót, azt eléggé magára veszi. Azért általában vidám, mosolygós.

Gyerekes tulajdonságai ellenére, azért megfontolt, és igyekszik mindig felelősségteljesen dönteni.

Vallásos, szóval abban is hisz, hogy egyetlen személy mellet éli majd le életét.

Egyáltalán nem szereti az iszogatós bulikat, mint más fiatalok általában. Ha már valami buliról van szó azt inkább szűkebb baráti körben, józanul képzeli el.


Szóval eléggé kislány, nem? Valamin változtatnia kéne esetleg, szerintetek?


Tudom, hosszú, úgyhogy köszönöm, ha esetleg végigolvastátok.


2012. jún. 25. 15:00
 1/4 anonim válasza:

Szerintem próbáljon meg mindig a dolgok mögé nézni, hogy van-e mögöttük hátsó szándék, és ha 100%-ig biztos benne, hogy nincs, akkor bízzon meg az adott személyben. A testalkat ellen nem lehet mit tenni, a leírtak alapján úgy gondolom, hogy nem is folyamodna olyan dologhoz, ami a "lapossága" ellen tenne. Fölösleges is lenne, mivel attól, hogy "lapos", még elég sokaknak tetszhet, és lehet, hogy a sokak közül majd egy ember lesz, akitől nem fog félni, és majd nem fog tőle zavarba jönni. De lehet, hogy az egész egyszer csak az ellenkezőjére fordul, és megszűnik a "laposság".


Az iszogatós bulikkal kapcsolatban nagyon tetszik a felfogása, az én környezetemben alig van ilyen lány. Mondjuk én azt tudom csak mondani, hogy szűk keretek között, meg kell (jó, nem kötelező, mert miért lenne az?) ismernie az alkohol hatását, de ha már látott részeg embert, esetleg az egyik barátnőjét, vagy akárkit, és a látvány taszította, akkor minden jó, ahogy van.


Egyszer el fog múlni ez az egész kislányság, szerintem már a hozzáállása, a mentalitása elkezdett "nagylányosodni". Csak várni kell! :)

2012. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaaaaj, gimiben anno volt egy ilyen lány, mármint nem ismertem csak láttam. Meg egyik általános iskolás tanáromnak ilyen a két lánya.


Mitöbb pl mori2-ben van egy lány, kb minden héten lent van, 20 elmult, de nagyon aprocska. De sexi mint a picha! Kár, hogy ilyen szakmunkás kategoria a baráti köre, és ilyen durva iq mentes csávókák szorongatják.

2012. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


1.: Mit értesz azon, hogy a mentalitása elkezdett "nőiesedni"? :)

2012. jún. 25. 18:10
 4/4 Lilaturkiz ***** válasza:
szerintem meg fog valtozni hivd meg partikra meg strandra de szerintem ha kap maganak egy rendes pasit akkor helyre jon
2012. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!