Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy idővel megszépülhet egy csúnya férfi, ha jo a személyisége, tehát pl. egy munkahelyen ha össze van zárva egy csúnya férfi és egy csinos nő, akkor idővel megszépül, ha megvan a közös hang, közös gondolkodás, közös humor stb.?

Figyelt kérdés
2023. dec. 24. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De már uncsi hogy minden kérdés a tied ugyanarról.
2023. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, akik azt írták, hogy "biztos nem", azoknak milyen tapasztalataik vannak? Ugyanis én az ellenkezőjét tapasztalom! A munkahelyemen rengeteg olyan pár van, ahol a csaj fullos, a srác meg lepukkant kinézetre (de amúgy vicces, jófej), és a sok összezártság miatt akkor is elkezdenek vonzódni egymás iránt, ha amúgy nem tennék.

Szóval szerintem egyáltalán nem olyan ritka jelenség ez. Persze én csak egy átlagember vagyok, lehet, hogy az újgazdag körökben tényleg ritka az ilyesmi. De a köznapi szinten szerintem nem.

2023. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A megszepulest nem szo szetint kell gondolni. Itt arrol van szo, hogy nem kimondottan az idealja de nem tartja rondanak a ferfit, aztan valahogy kozel kerulnek egymashoz erzelmileg.
2023. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha a nő évekig nem kap meg senki mást és már elege van az önkielégítésből.
2023. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Olyan jó lenne már, ha néhányan felfognák végre, hogy nem minden a külső!
2023. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
lehetetlen
2023. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A csunya nem szepul meg , a nem pont ideal viszont elkezdhet vonzani.
2023. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!