Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alacsony férfiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony férfiként csak alacsony nőknél próbálkozom, csak őket tartom hozzám valónak, az már érettebb személyiségre vall?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé bizarr kérdés. Úgy értem, hogy ez teljesebb önelfogadást jelenthet?

2023. júl. 21. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A vonzalom nem igazán tudatos szerintem. Inkább szerencsés ízlésnek nevezném.
2023. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Az irany jo. En inkabb tudatosabbnak mondanam, az erettsegnek az inkabb a felnott let kihivasainak a kezelesehez van koze, az onallodag, a sajat egzisztencia megteremtese, fenntartasa. Persze kell hozza egy normalis, megszilardult ertekrend is.
2023. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, a tudatosabb talán jobb kifejezés, mint az érett. Kösz szépen!
2023. júl. 21. 10:38
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Alacsony csajoknak is minimum 180 centi magas pasi kell.
2023. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Akkor most újra!


Ez nem úgy működik, hogy te belősz egy szintet, eodamész azokhoz a nőkhöz, akikre ez a sablon ráillik. Így soha az életben nem lesz csajod!

Tanuld meg kiszűrni azokat, akiknek szimpatikus vagy, akiknél lenne esélyed, egyet válassz ki közülük, és hajts rá!


Lehet, hogy például egy többszáz fős munkahelyen is csak egy vagy két csaj lesz, vagy egyse. Lehet, hogy egy ötfős társaságból négy nő. Nem tudni. De a kapcsolathoz (bármilyenhez, a csak szexhez is) mindkét fél kell, nem te úgy megy, hogy bemész a csajboltba, és leveszed a polcról azt, amire "telik".

2023. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
5-os jot irt. Amig nem ismered fel, hogy ki varja toled, hogy odamenj hozza, addig nullahoz konvergalnak az eselyeid. Amig spam uzemmodban vagy, mindenki el fog utasitani.
2023. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez inkább józan észre vall.
2023. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
Első lépésnek fogad el, hogy csak az ocsmány 150kgos tehén nőknél van esélyed ha ezt nem teszed incel vagy az itteni feministák szerint.
2023. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#5: ugye, ezt nem nekem címezted? :D Nyilván felismerem, hogy szimpatikus vagyok-e egy nőnek vagy sem. Most csak amiatt, mert ő is alacsony, én is, nem leszünk potenciális álompár, ahhoz két ember kell.
2023. júl. 21. 11:32
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Már alapból a kérdésed nem vall érettebb személyiségre. Dzsízüsz...
2023. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!