Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható érv az, hogy azért nincs barátnőm, mert alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

25 vagyok, szűz, és egy-egy ismerős olykor szememre veti, hogy mi az hogy nincs barátnőm és amikor azzal jövök elő, hogy azért, mert alacsony vagyok, akkor kifogásnak gondolja, ami valójában nem az, mert rendszeresen utasítanak vissza csajok, mert nem vagyok vagy 175 vagy 180 (attól függően éppen melyiknek mi a megrögzött dogmája). Olyan is volt már, hogy egy 160 körüli lány mondta nekem, hogy nem vagyok hozzá elég magas. (???)

Társkereső oldalakat már nem is erőltetem, ahol még szemszín alapján is szűrnek, nemhogy magasság alapján. Anyám is rendszeresen mondogatja, hogy mentálisan beteg vagyok, mert 170 centisen bőven átlagos vagyok és velem van a baj, amiért nincs barátnőm. De könyörgöm... Nem vagyok introvertált, emberekkel beszélgetek, sztem arcra talán helyes is vagyok és mégsem vonzódik hozzám senki. Akkor miért rajtam múlik a dolog? Az emberek miért nem értik meg, hogy nem mindenki ontja az Adonisz testéből a tesztoszteront és nem mindenki rendelkezik p***imágnes külsővel.



2018. máj. 27. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kifogás a magasságoddal takarózni. Haverom kb 160 magas és kva jófej srác, értelmes, laza és szórakoztató, imádják a csajok. Nyilván te egyik sem vagy, ezért nem kellesz senkinek.

Anyukádnak amúgy igaza van.

2018. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lehet kifogás.

Nézd meg a Gyűrűk Urát, a hobbitoknak is van feleségük.

2018. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Ez nem kifogás. Én 173 cm vagyok, és halálosan nem érdekel, hogy hány centi magas a párom, hogyha normális úgy általában véve. De persze kifogásokat keresni mindig könnyebb.

19/l

2018. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem az, mert mindenféle torzó embereknek van párjuk, de nem tudom ennek miért kell témának lennie (?) Ha neked nincs igényed rá, akkor a te dolgod.


Hát ez meg .. : "Olyan is volt már, hogy egy 160 körüli lány mondta nekem, hogy nem vagyok hozzá elég magas."


Elküldtem volna az anyukájába, oda. Mekkora pali kéne neki, 190 magas mi ? ő meg akkora mint a kiskutya ülve, aztán amikor gyereket szül , ő örökíti át a fene nagy mélységét és 160 magas fia lesz. xd

2018. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony es csunya munkatarsamnak is be tudott csajozni.
2018. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátom viszonylag elég alacsony, de nem zavar. Nagyon jófej és szeretetreméltó. Magas palik közt biztos nem találnék még egy olyan embert, mint õ.
2018. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Neked van a magasságoddal kapcsolatban komplexusod,ezt kéne megoldanod. Van olyan férfi ismerősöm aki 160cm és mindig szép barátnői voltak(általában ő szakított, és jó kapcsolatban maradt a volt barátnőkkel) ha rá gondolok eszembe se jut hány centi. Mielőtt azt mondod, hogy biztos gazdag leírom, hogy teljesen átlagosak a körülmènyei. Intelligencia, humor, és kevesebb picsogás mert alacsony vagy. Senki se akar olyan emberrel kezdeni aki magát se szereti, és állandóan ezen problémázik. Van akinek nagy az orra, görbe a lába, vagy kerekesszékes. Ès van párjuk.
2018. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Anyukádnak igaza van, valószínű, hogy inkább a mentális problémád a valódi oka a sikertelenségednek. Már az is sokat elárul, hogy 2-3 naponta kiírsz egy ilyen, vagy ehhez hasonló kérdést.
2018. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Naiv vagy, ha azt gondolod, hogy én írogatom ki az összeset. Ezek szerint rajtam kívül jópár hasonló problémával küzdő pasi van.
2018. máj. 27. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nekem több 170cm körüli/alatti ismerősöm, haverom is van és nem okozott nekik gondot a párkeresés.
2018. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!