Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható érv az, hogy azért nincs barátnőm, mert alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

25 vagyok, szűz, és egy-egy ismerős olykor szememre veti, hogy mi az hogy nincs barátnőm és amikor azzal jövök elő, hogy azért, mert alacsony vagyok, akkor kifogásnak gondolja, ami valójában nem az, mert rendszeresen utasítanak vissza csajok, mert nem vagyok vagy 175 vagy 180 (attól függően éppen melyiknek mi a megrögzött dogmája). Olyan is volt már, hogy egy 160 körüli lány mondta nekem, hogy nem vagyok hozzá elég magas. (???)

Társkereső oldalakat már nem is erőltetem, ahol még szemszín alapján is szűrnek, nemhogy magasság alapján. Anyám is rendszeresen mondogatja, hogy mentálisan beteg vagyok, mert 170 centisen bőven átlagos vagyok és velem van a baj, amiért nincs barátnőm. De könyörgöm... Nem vagyok introvertált, emberekkel beszélgetek, sztem arcra talán helyes is vagyok és mégsem vonzódik hozzám senki. Akkor miért rajtam múlik a dolog? Az emberek miért nem értik meg, hogy nem mindenki ontja az Adonisz testéből a tesztoszteront és nem mindenki rendelkezik p***imágnes külsővel.



2018. máj. 27. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem te írogatod ki! Ennyire ne nézz minket hülyének, jó?!


Légyszíves, idióta, komplexusos lúzer vagy, ennyi.


Nekem 166 centi magasan is volt már 5 barátnőm, a hatodik pedig a jegyesem.


34ffi

2018. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!