Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl egyedi vagyok az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl egyedi vagyok az online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Fotózás a hobbim. Felrakok egy fekete-fehér portrét, egy fekete-fehér tájképet, néhány színes képet, leírok egy visszafogott ismerkedős szöveget.


Kb. 0. visszajelzés.


Tényleg mindenhova valami nagyon szociálisan mainstream imázzsal kell pózolni?



jan. 13. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Szintén hobbifotós nőként írok.


Az első dolog, ami eszembe jutott a kérdést látva, hogy lehet, hogy ha rámírnál, és nem vagy unszimpatikus, megdicsérném a képeket, viszont ezzel egy nagy baj van: a célközönségnek nem a fotóid kell, hogy tetsszenek, hanem te. Ezért érdemes az oldaladon magadra fektetni a hangsúlyt, és magadat bemutatni minél részletesebben, hogy a megfelelő emberekkel akadj össze. Illetve, ahogy az előttem szóló is mondta, kiszűrhetnek, hogy az oldal alapvető működését sem érted meg, esetleg, ha jók a képek, azt is gondolhatják, hogy csak leszedted őket valahonnan, hogy meglegyen a "limit".


Azért meg, hogy beszélgetésindító legyen, nem kell felraknod a fotóidat (sőt, talán jobb is). Nálam eddig ismerkedés során, amikor kiderült, hogy fotózok, mindig elég organikusan jöttek a kérdések, hogy miket szoktam fotózni, mutassak néhány képet, stb. Úgyhogy csak ezért nem érdemes kitenni őket profilba.

jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
(Előttem szóló alatt a 7-es válaszolót értem - előző voltam)
jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Te el vagy tévedve. Neked kell a nőknek írni.
jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

Szintén hobbifotósként jó eséllyel felkeltenéd az érdeklődésem. Csak sosem ismerkedtem interneten... (Most meg már mindegy)

Persze sajnos valóban nem mindegy hogy nézel ki, az interneten talán ez az elsődleges.

jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem erről az jutott eszembe, amikor egy pasi azonnal szó nélkül szétvált tőlem, mikor elmondtam, hogy varrni szoktam. Gondolom azt hitte, kantáros nadrágot, meg pöttyös pörgős szoknyát varrok, miközben a macska ül az ölemben. Közel se járt hozzá.

Az emberek felszínesek..

jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Jah, portfólió, ez a jó szó.

Nem a fotóst kell bemutatnod, hanem magadat. A kettő nem ugyanaz, hiába vagy te mellékesen fotós.

jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!