Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz amit a netes ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz amit a netes ismerkedési szakértők mondanak, hogy manapság legalább 10/9-es külső kell ahhoz, hogy férfiként labdába rúgj online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Tehát már akkora a férfitöbblet a magyar társadalomban, hogy egészen 10/9-ig ment fel a nők érdeklődési küszöbe, azalatt láthatatlan vagy a társkeresőkön, és kizárólag csak generált kamu női profilokkal match-elsz. A valódi nőknél 10/9 az ingerküszöb a szakértők szerint. De az a durva, hogy nem csak a jó csajoknál, hanem tényleg már a csúnyácskák is csak azokra reagálnak.

Ti is ezt tapasztaljátok? Hogy jutottunk el idáig? Régebben nagyanyáink korában egy utolsó alkesz köpcös Jóskának is volt felesége...


2023. nov. 4. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem igaz. 100/99,5 kell inkább
2023. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hmmm "netes ismerkedési szakértők"... Ez már majdnem olyan jól hangzik, mint a "nemzetpolitikáért felelős tárca nélküli miniszter" 😄


Hát figyelj,én nemtom hány pontos vagyok, de tinderen gond nélkül találtam szinte mindig normál külsejű lányokat,akik aztán többnyire találkoztak is velem. Kamu generált profilokat is feldob néha,de azokat könnyű kiszűrni, mert mindegyik japán kinézetű. 🗾

2023. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

2.

Mi vagyunk a szakértők, ne vitázz velünk!

Mindegy hogy kivel találkoztál!

2023. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha a következő dolgok közül illik rád valamelyik akkor nehéz dolgod lesz:

- 180 cm alatti magasság

- túlsúly

Ha ezek nincsenek akkor vissza írnak, de ez sem jelent sokat.

2023. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

4.

Nekem nem irtak: 190/80

2023. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

“Netes ismerkedési szakértők”

😆😆 Hát ez jó.

Először is, nincsen semmiféle “akkora” férfi többlet.

Másodszor távolról sem igaz, hogy a nők csak a 10/9-es férfiaknak van nőjük, lévén hogy átlagos és ronda férfiak milliói élnek párkapcsolatban/házasságban.

Harmadszor pedig 2023 van és hálistennek nem a nagyanyáink kora, amikor is a nőknek nem volt szavuk, az volt a dolguk h minél előbb férjhez menjenek, gyereket szüljenek és neveljenek illetve vigyék a háztartást! Bármennyire is nem tetszik a nőknek is joguk van számukra vonzó férfiakkal ismerkedni és nem szorulnak rá arra, hogy egy utolsó alkesz, köpcös Jóskával beérjék! Sokan inkább maradnak egyedül, semmint mindenféle jött-menttel megalkudjanak, aki épp az utukba kerül.

2023. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
hogy csak a 10/9-es férfiaknak*
2023. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Igaz. Ha csúnya vagy, átlagos vagy az alatti, akkor esélyed sincs.
2023. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Mégis átlagos és az alatti férfiak tömkelege él kapcsolatban, szóval erősen sántít ez a történet. Leginkább azért, mert nem igaz és erre maga a való élet cáfol rá.
2023. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Engem 7-8/10-nek mondott 3 nő is élőben, és én is 7-8 körül pontoznám magam (attól függően, épp milyen öltözékben voltam, milyen volt a séróm, kipihent, kisimult arcom, fizikumom, stb.). Nálam simán futott a Tinder, amikor toltam, általában a randikon csesztem el a dolgokat, legtöbbször nem az elsőn. Végül mostani barátnőm is társkeresőről ismertem meg, igaz nem Tinderről, aki külsőleg hasonló kategória hozzám (Photofeelerre feldobtam kíváncsiságból, neki is 7-8-as értékek jöttek ki vonzalomra).

De szerintem aki nem tartja magát legalább 7-esnek, annak halott lesz a Tinder, abban biztos vagyok. Még jóképűként is nehéz terep, nem hogy átlagos/átlag alatti külsővel.

2023. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!