Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tolna megyeiek akik online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolna megyeiek akik online platformokat használnak ismerkedéshez! Ti is észrevettétek hogy kb. már csak ilyen alsópolcos csajok vagy olyan nők, akik jól néznek ki, de évek óta fennvannak (tuti h szelepesek) vannak tinderen és fb társkeresőn?

Figyelt kérdés
Szerintetek ennyire kiábrándultak a vidéki nők az online társkeresésből? Ha, igen akkor mi az oka? Gáz férfiak vagy teljesíthetetlen női "elvárások"?
2023. dec. 14. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos ,hog, szelepesek !!

En is fent vagyok egy ideje (n30)

Konkretan nokkel foglalkozom a munkambol adodóan (kozmetikus vagyok!!)

Vissza kanyarodva....tolna megye a szomszedomban van ,baranya megye is.

Azt tapasztalom ,hogy a korombeliek legjava igenytelen ,el van hízva vagy a masik veglet ,csak magaval foglalkozok el van telve magatól es duborog az ego!!!

Akkor had kerdezzelek meg kedves kerdő....en is szelepes vagyok mert huzamos ideje fent vagyok ???

Szerintem nem kell tudatlanúl le es megszolni az ilyenek !!!koszonom !

2023. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na, randizhatnánk akár. :D


Mit jelent az hogy el van hízva? Mondjuk pl 190cm magas és 95kg vagy így számokban kifejezve mi számodra az elhízott?


Anyagi javak mennyire számítanak neked és te mit tudsz felmutatni? Saját lakás, autó? 30 évesen ez azért nem sok embernek van meg, max hitellel. :D

2023. dec. 14. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

2 kozul akkor nalad lehetnek problemak ha az elso 3 mondatodban az anyagiak elveznek elsobbseget !!!

Jolvan ...ertem a csíziót!!!

Sikerult magadbol ki indulni amit a tobbire vetitesz ki ...

2023. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy már csak nem lakunk a megyében.
2023. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3 - Kérdés volt és nem kijelentés. A szelepes jelző meg az írásképed alapján tökéletesen illik rád.


4 - Az lehet, nagy a vándorlás Budapestre.

2023. dec. 14. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!