Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mik azok a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a dolgok, amikben szerintetek sok nő hazudik a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Ha élőben kiderült a találkozáskor, hogy reagáltatok?

jan. 10. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Aztán persze van olyan is, aki csak azért regisztrál, mert kíváncsi rá, hogy mennyi férfinek tetszik, kiknek jön be.

Alapból meg férje van, meg családja.

Egy férfi nem csinál ilyet. Örül, hogy nagy nehezen eltudott venni valakit feleségül.

Eszébe sem jut, hogy kisérletezgessen. Örül, és hálát ad az Istennek, hogy felesége van, és boldogságban élhet.

Nem kell egy lakásban egyedül szenvedni, sínylődni.

jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

Így van 11-es! Legtöbb nőnek nem is kell semmilyen egzisztenciát megteremteni hiszen majd a pasi megteremti neki ő meg csak él a pasas mellett boldogan. Bezzeg mi nálunk pasiknál már elvárás a nőknél az hogy a pasi ne mamahotelben éljen a szüleivel 20 évesen hanem minimum albérletben éldegéljen a 230 000 Ft os nettó fizetésével amikor a legtöbb elfogadhatónak mondható albérlet annyi + kaució és közösköltség. A nők élhetnek szülőkkel az nem ciki elvégre majd odafújja őket a szél egy olyan pasihoz aki nagy nehezen lerakott több dolgot is az asztalra. Ha egy nő szakít 1 hét múlva talál magának pasit, ha a pasi szakít lehet hónapokig nem talál magának nőt és még sorolhatnám.

A nőknek sokkal könnyebb az élet mint a pasiknak, a nőknek amit ki kell bírni és embert megpróbáló dolog az a szülés. A nőknek ennyit kell kibírniuk csak ami megerőltetőbb dolog. Kiskorukban a szülő gondoskodik arról hogy mindenük meglegyen utána meg átveszi ezt a szerepet a pasujuk. Bár amelyik pasi ennyire behódoló típus az magára vessen. A férfiaknak az egész életük szenvedés, lehet nem olyan fájdalmas mint a szülés de ezt a nőknek max 30p 1 órán keresztül kell kibírniuk. Pasiknál ez nem annyira fájdalmas de 40 évről beszélünk. Pasival is foglalkoznak a szülők felnőtt koráig, utána a pasi legyen férfi és beszéljen 5 nyelven, érettségije és diplomája legyen meg ugye szakmája, költözzön el a szüleitől, legyen autó és jogosítvány meg ugye jól jövedelmező munkahely. Kérdés hogy akik ezt elvárják tőlünk (nők) nekik legalább a fele megvan-e!

jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

12.

Számból vetted ki a szavakat, úgy hogy nem írom le mégegyszer azt amit te leírtál.

De tudod, hogy a nőket mi tette ennyire királyi helyzetbe??? Miért ülnek ők a trónon ???

A testük miatt. Tisztába vannak azzal, hogy mi férfiak szinte megőrülünk értük.

Vagyunk ilyen marhák, vagyunk ilyen ökrök.

Ha a nők csak negyed annyira lennének odáig a férfiakért mint mi a nőkért, egész más lenne a helyzet.

Nem lenne egy szingli férfi sem.

Ne feledd: A férfinek a nő az szükséglet, a nőnek a férfi csak ajándék.

11#

jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
De le lettünk pontozva, fáj az igazság? Tudtam én hogy a GYK egy férfiakat lenéző és gyűlölő oldal. Itt a férfinak kuss a neve vagy le lesznek pontozva vagy csúnyán ki leszünk osztva.
jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

Mégha csak itt a GYK- n lenne ez így. Az nagyon jo lenne.

Én azt látom, hogy a való életben is sajnos eléggé levannak most nézve a férfiak.

Aki nem néz ki feltűnően nagyon jól, azt ember számba sem nagyon veszik most.

Aki nem a TOP kategória, annak nagyon nehéz ma egy nővel összejönni.

Nagyon komoly feltételeknek kell ma megfelelni, nagyon magasan van a léc. Sotomayor világcsúcsa kutyaf@sza ehez képest. De nem egy őrültül nagy csoda és változás ez, mert ez végülis mindíg is így volt.

13.#

jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös! Nagy igazságot írtál le. Ha én Facebookon profilképet változtatok meg egyből nevetős smileykal vagyok tele mivel átlagos a kinézetem ha csak nem átlag alatti. Akik vékonyak és magasak azok kapnak szivecske ikont meg ölelős smileyt is. Én érdekes alig kapok ilyeneket. Bocsánat hogy én nem hímringyós kinézetű pasi vagyok és nem felelek meg a mostani igényeknek és ezért vagyok lenézve és kinevetve! De 1 valamit jegyezzetek meg! A szépség belülről fakad!
jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!