Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső (komoly kapcsolat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső (komoly kapcsolat) férfiak, akik nincsenek fent randioldalakon, hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
25-30 éves korosztály.
jan. 5. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Sehol nem lehet manapság ismerkedni csak interneten.
jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: sokaktól hallom, hogy nem szeretik és hogy "minőségi emberek" nem ott ismerkednek. Bulikban meg komolyra nem lehet szerezni senkit, élőben sose látok senkit odamenni a másikhoz, ezért érdekelne hogy a férfiak akkor mit csinálnak.
jan. 5. 09:56
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

"minőségi emberek" nem ott ismerkednek -> ez egész egyszerűen nem igaz, még orvos férfiakat is ismerek akik ott ismerkedtek.

Olyan orvost meg senki normálisat nem ismerek aki elmenne egy szórakozóhelyre ismerkedni.

jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem a saját véleményem mondtam (én is online ismerkedem), csak az itt olvasottak alapján tettem fel a kérdést
jan. 5. 10:02
 5/19 anonim ***** válasza:
Ott ismerked férfiként. Találkoztam ügyvéddel, főorvossal, egyetemi tanárral.
jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Tehát kimondhatni, hogy csak az incel nők rinyája, hogy interneten nincsenek minőségi férfiak, mert igenis minden értékes férfi is interneten ismerkedik manapság. Csak legfeljebb ezeknek a macskás incel csajoknak nem jutott jóképű orvosmérnök és emiatt hisztiznek.
jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondoljátok, hogy bulikban nincsenek normális nők?
jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Budapesten a bulikban eleve nők sincsenek, nem hogy normális nők. Sőt magyarok alig vannak. Azt a városrészt már teljesen átvették a külföldiek.

Vidéken nem tudom mi a helyzet, el tudom képzelni hogy van ahol még működik a szórakozóhelyes ismerkedés, de a fővárosban már nem.

jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7: Nőként én még nem találkoztam olyannal, aki ott talált volna komoly párt. Azt viszont hallom, ki kivel ment fel lakásra és hányszor.

Férfiként is ahol ivászat van, felvágás és féláig ittas állapot, hozzám se jöttek soha úgy, hogy ne azért puhatolózanak hogy felvigyenek az estére.

Nem jelenti, hogy abszolút nincs komolyat kereső férfi és nő ott, de elég ritkán.

Nem tudom milyen férfiak ismerkednek offline hogy tudjak ítélkezni, van-e szignifikáns különbség köztük és az online társkeresők közt, ezért voltam kíváncsi a férfiak véleményére akik élőben szoktak ismerkedni.

jan. 5. 10:49
 10/19 anonim ***** válasza:

9

Jártam bulikba. Korábban is az volt az általános vélemény és tapasztalat hogy oda alkalmi es rapid szex miatt járnak a pasik és nők.

Nagyon ritka a kivétel.

jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!