Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső (komoly kapcsolat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső (komoly kapcsolat) férfiak, akik nincsenek fent randioldalakon, hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
25-30 éves korosztály.
jan. 5. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

szerinted az átlag ember még is hol fordul meg heti szinten?


Munkahely

Üzletek

1-2 hivatalos ügyintézés

Úton hazafelé akiknek a fele autóval jár.

Esetleg edzőtermek, sport által


Hányan vannak akik hétvégenként elmennek szórakozóhelyre és ott talán lehetséges? Talán 30%?


Nagyobb baráti társaság ahová néha csatlakozik 1-1 új idegen nő vagy férfi - sajnos ez is keveseknek van.


Marad nagy számban a véletlen és a net.


De a nőknek kb. a fele lehetőségnél kifogások jönnek h itt ott miért nem....


Szóval igen is társkeresőkön is szeretnének sokan komolyabb kapcsolatot találni.

jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, én nem is vitattam egy másodpercig sem, hogy a társkeresőn csak semmire való alakok vannak. Csak itt olvastam több férfitól is, hogy neki nem opció az online ismerkedés, ez motiválta a kérdésemet.
jan. 5. 11:42
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Sehol. A nők csak neten hajlandóak ismerkedni, nekem meg az nem jön be, hogy kipakolom magam, mint egy piacra. Ha netes társkeresőn nem vagy fent, akkor szinte esélytelen az egész. Mert minden más helyszínen/alkalommal jönnek a kifogások, hogy akkor és ott pont miért nem jó.....
jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13. Nem minden nő csak neten ismerkedik! Sose ismerkedtem ott és férfi barátaim jó része se.

Hobbi által is lehet pl ismerkedni, vagy túracsoport, stb...persze ha nem mész sehova nem csinálsz semmit úgy nehéz.

N 31

jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14 - Nem tudom, ismeretlenül és látatlanul is honnan szedted, hogy nem megyek sehova és nem csinálok semmit? Szerinted egy csőre kötve vegetálok? Nagyon is aktív baráti és társasági életem van, csak tudod férfi létemre, ezek férfi témák és férfi hobbik köré szerveződnek. Ilyen egyszerű.
jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kb sehol.
jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15 nem írtam hogy te nem mész sehová! HA! nem mész...

Rengeteg nő szereti ma már a férfi hobbikat is.

Talán nyiss olyan hobbi felé is, ami uniszex.

jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Társkeresőn senki sem ismerkedik. Majd 90% férfi. Kivel ismerkednének ott? Kamu női profilokkal?
jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

40+ férfi vagyok, korábban szerettek a nők (?) :)

Tinderről volt 2 komoly kapcsolatom, 2-2 évig tartottak.

A utolsó barátnőmet élőben ismertem meg, de rendhagyó eset.


Tinderrel az volt a bajom, hogy legtöbb esetben teljesen más világok vagyunk.


Bulikba rég nem jàrok, inkább túrázom vagy a világot járom.

jan. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!