Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn sikeres férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn sikeres férfiak, ti mit és hogyan csináltatok, hogy sikeresek lettetek?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy a társkereső nem jó, de mikor egy kolléganőmmel beszéltem, megmutatta, hogy kik és mit írnak neki.

Szörnyű! Van aki nem tud egy normális fotót sem felrekni. De van aki még írni sem tud helyesen...


Vannak viszont olyan férfiak akik sikeresek.

Ti mit, és hogyan csináltatok/ csináltok?

Mire érdemes figyelni?

Hány lánynak írtatok, hogy szólítjátok meg, egyáltalán hogyan éritek el, hogy válaszoljanak?


Köszi.



2023. dec. 29. 03:03
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Volt rendes kepem es viszonylag helyesen irtam. Lett is csajom.
2023. dec. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Tökéletesen néznek ki. Ennyi a titok.
2023. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Haverkodnak lányokkal élőben és van amelyik hajlandó ágyba bújni velük. Ilyen egyszerű a dolog... Vagyis nekik egyszerű.

Ismerkednek és "alakul" a dolog nekik mindig. Az ilyen embereknek a társkereső sem reménytelen egyébként.


Ehhez mi kell? Legalább átlagos belső, kinézet. A kinézet nagyon fontos, ha abban van valami nagyobb hiba, akkor lehúzhatod magad a wc-n. Ha a belsődben van valami szembetűnő hiba (például nagyon zárkózott vagy), akkor is lehúzhatod magad a wc-n.

2023. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok egy csúnya gyerek, ráadásul nem írok sablon szöveget a lánynak, emellett nem vagánykodom a kocsimmal, a házammal, a nem létező diplomámmal stb.
2023. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb előny, hogy helyesnek mondanak, tudok kommunikálni és helyesen írni, normális képet teszek fel és normálisan öltözködöm. Ápoltság alap dolog.
2023. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit felpimpeltem a kepeimet, jo kameraval fotoztam, photoshop... Nekem ez nagyon sokat segitett
2023. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen fotókat érdemes felrakni?
2023. dec. 29. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én természetben, utcán készült fotókat teszek fel, nem csak szelfit, olyat is, amit más lőtt rólam.
2023. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!