Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves Jason Statham mennyire lenne sikeres online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

174 cm, tehát törpe. Kopasz, tehát max 5/10 lehet a feje. Tehát egy kopasz törpe, aki örüljön ha a 3/10 80 kilós lányok visszaírnak neki.


Én férfiként úgy gondolom, hogy Jason Statham egy 9/10-t minimum megérdemel, viszont az itteni felfogás alapján nem fér a fejembe hogy lehet jó pasi. Tényleg ekkora nagy gond lenne a nők fejében, vagy nem kell komolyan venni amikor azt mondják hogy 180 centi alatt kuka, kopaszodó pasi kuka?



2022. márc. 25. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
A KISUGÁRZÁS számít, nem fogtátok még fel?
2022. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Laylah ***** válasza:
68%

1., hagyd, nem tudják, mi az.

Egyébként nekem nem jön be úgy különösebben, kinézetre full átlag. Ha megismerném, és tetszene a személyisége, tudnék vele járni, szóval nem is esélytelen.

2022. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

A 174 cm nem értem miért törpe...

Az én 157 centimhez bőven elég volna.

2022. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a visszajelzést.

#2 Pont ezért írtam ki a kérdést. Kíváncsi voltam hogy valóban álomvilágban élnek-e egyes nők. Ezek szerint igen. Ahhoz hogy olyan fejed legyen mint Jason Statham-nek genetikai lottót kell nyerni. Ahhoz hogy olyan tested legyen minden nap órákat kell foglalkoznod a testeddel. Jó ha a férfiak 5%-a van annyira fitt mint Jason Statham. Azt hiszitek ez az átlag. Aztán ha valaki tényleg átlagos az meg "fúj, hát ha ilyen ronda vagy akkor akkor mit akarsz egy átlagos csajtól, próbálkozz a saját szinteden". Ezt nem én mondom, ezzel van tele ez a sub.

#3 Szerintem sem törpe, de egyre több nő szerint a férfi 180 centinél kezdődik.

2022. márc. 25. 10:17
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért egy híres színész külsejével példálózól? Milliárdos híres emberként neked is lehetne sikered ha alacsony vagy és kopasz! Mellé Edzett ,határozott és jóképű is vagy mint ő. Akkor tuti
2022. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 Nem ismert ember külsejével nem tudok példálozni mert nem ismeritek, facepalm... Tehát ha valaki 180 centi alatt van és kopaszodik, akkor max az mentheti meg ha milliárdos és híres... atyaég, de azért mindenki nyomja a zöldet a kedves egyesnek aki szerint csak a kisugárzás számít :DD
2022. márc. 25. 10:24
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
10/10 a pasi szoval
2022. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Laylah ***** válasza:
85%

Jahj, megint te vagy az, aki egy válaszból a komplett női nemet leírja, értem már.

Akkor figyelj, bubuka.

"Ahhoz hogy olyan fejed legyen mint Jason Statham-nek genetikai lottót kell nyerni."

Nem kell, full átlagos. Akárhány pasim volt, mind jobban tetszett, mint ő.

"Ahhoz hogy olyan tested legyen minden nap órákat kell foglalkoznod a testeddel. [...] Azt hiszitek ez az átlag."

Fejről, hajról, magasságról volt szó a kérdésben, ne csúsztass! A testet DIREKT nem vettem bele, aki nem segghülye, az tisztában van vele, hogy azt a fizikumot nem a szél hordta össze, hanem évek kemény munkája van benne. Hogy lenne már ez átlagos? De attól függetlenül, hogy nyilvánvalóan átlag feletti a testalkata, NEKEM egyáltalán nem jön be a gyurma kinézet, nem szeretem a kidagadó izmokat.

2022. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Akárhány pasim volt, mind jobban tetszett, mint ő."

Az hogy mi tetszik, meg mi a ritka két külön dolog. Nekem sem kéne Palvin Barbi mégis elismerem hogy genetikai lottó nyertes, nagyon ritka hogy valaki ilyen arccal szülessen.

"kinézetre full átlag" majd "Fejről, hajról, magasságról volt szó a kérdésben, ne csúsztass!"

Akkor most ki is beszél össze vissza? Kinézetben nincs benne a test? Ha egy pasinak csak az előnytelen tulajdonságait nézzük akkor mindenki rossz pasi. A kérdésemnek a lényege, hogy Jason Statham összességében mégiscsak jó pasi kéne hogy legyen. Ennek ellenére ha valakinek hasonlóan rossz tulajdonságai vannak itt gyk-n, akkor egyből kapja a kommentet hogy hát ilyen gáz tulajdonságokkal 3/10 felett ne keress csajt. Erre próbáltam felhívni a figyelmet a kérdéssel. Irreális elvárásai vannak sok nőnek. Ráadásul nem csak irreális, hanem felszínes is. Miért ne lehetne tökéletes társad egy olyan férfi aki "csak" 10 centivel magasabb és nem 20-szal? És ha kopaszodik akkor mi van? Na bumm. Ezer ennél fontosabb dolog van egy párkapcsolatban, de itt gyk-n valahogy mindig ezek a felszínes dolgok jönnek elő.

Nagyon ritkán látok olyat itt gyk-n hogy ha valakinek társkeresési problémái vannak akkor azt tanácsolják neki hogy menjen egyetemre. Szokjon le az ivásról, dohányról. Mosakodjon napi 2x. Ne csak small talkot tudjon, hanem lehessen politikáról, tudományról is beszélni vele. Tehát egy ápolt, intelligens férfi legyen. Számomra ez jelenti a "feljebb" lépést. Ettől lesz egy férfi a táplálékláncban feljebb. Ettől viszont gyökeresen eltér az amit a gyk-s kommenteket olvasva lehet tapasztalni. Soha nem írtam hogy az itteni közösség reprezentálná a női nemet. A gyk-s közösség a gyk-s közösséget reprezántálja és nekem velük van bajom, nem a női nemmel.

2022. márc. 25. 12:03
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Alacsony és kopasz de a panaszkodás helyett kialakított magának egy olyan image-et amit sok nő vonzónak talál.
2022. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!