Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves Jason Statham mennyire lenne sikeres online társkeresőkön?

Figyelt kérdés

174 cm, tehát törpe. Kopasz, tehát max 5/10 lehet a feje. Tehát egy kopasz törpe, aki örüljön ha a 3/10 80 kilós lányok visszaírnak neki.


Én férfiként úgy gondolom, hogy Jason Statham egy 9/10-t minimum megérdemel, viszont az itteni felfogás alapján nem fér a fejembe hogy lehet jó pasi. Tényleg ekkora nagy gond lenne a nők fejében, vagy nem kell komolyan venni amikor azt mondják hogy 180 centi alatt kuka, kopaszodó pasi kuka?



2022. márc. 25. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem jön, szerintem nem jó pasi.
2022. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Laylah ***** válasza:

"Nekem sem kéne Palvin Barbi mégis elismerem hogy genetikai lottó nyertes"

Tehát mégiscsak tetszik. Na, nekem JS nem tetszik, nem csúnya, de nem is jóképű. Elmennék mellette az utcán szemrebbenés nélkül, valószínűleg észre sem venném. Érti?


"Kinézetben nincs benne a test?"

Nálam nincs, ha nem szélsőséges valamelyik irányba. Felőlem lehet vékonyabb, átlagos, husis, sportos, teljesen mindegy, amíg nem "túl". De én ufó vagyok a nők közt is, mondtam már. Összkép a lényeg és az arc, mivel azt látod a legtöbbet és ezek azok, amik a legkevésbé fognak változni az idők folyamán is. Fogyni, hízni, sportolni bármikor lehet.


"Miért ne lehetne tökéletes társad egy olyan férfi aki "csak" 10 centivel magasabb és nem 20-szal?"

Kapaszkodj meg, párom 7 centivel magasabb nálam. Sőt, mondok jobbat, volt olyan pasim, ami velem pont egy magas volt (165), meg olyan is, akinek a válláig értem (195), és rendesen kisebbségi érzésem volt, mikor elmentünk meglátogatni a 205 centi magas apját. :D


"Ezer ennél fontosabb dolog van egy párkapcsolatban, de itt gyk-n valahogy mindig ezek a felszínes dolgok jönnek elő."

Mert ezeket hozzátok fel, jó reggelt. Ez a kérdésed is pontosan arról szól.


"azt tanácsolják neki hogy menjen egyetemre. Szokjon le az ivásról, dohányról. Mosakodjon napi 2x. Ne csak small talkot tudjon, hanem lehessen politikáról, tudományról is beszélni vele."

Viszonylag rövid ideje garázdálkodom errefelé, de nem egy kérdést láttam már, amihez a válaszok között bizony ott voltak ezek is. Arra is ugyanaz volt a reakció a kérdezők részéről, hogy ez az egész baromság. Mert szerintük az önfejlesztés baromság és aki ezt tanácsolja nekik, az képmutató és hazug. Részemről úgy gondolom, hogy amiket leírtál, az alap, nálam ezt jelenti az átlagos, a normális. Egyetem mondjuk nem feltétel, de legyen valami terület, amit szívesen vizsgál, amiben hajlandó tanulni, képezni magát. Aki csak small talkot tud, az az első percben kiesik, mert én meg pont, hogy mindent tudok, de azt nem, egyszerűen nem tudom megjátszani, hogy egy pillanatig is érdekel az időjárás kivesézése vagy a random nyugdíjas néni hátfájása, az unokái iskolai eredményei. De az átlag nyilván nem ez, és amiket leírtál, sokaknál nagy dolgoknak számítanak. És ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy én vagyok túl igényes az intelligenciára, kultúrára, értelemre, vagy az átlag van ennyire alacsonyan, hogy szinte felfogni sem tudom.


"Alacsony és kopasz de a panaszkodás helyett kialakított magának egy olyan image-et amit sok nő vonzónak talál."

Egyébként igen, és ezt hívják stílusnak meg kisugárzásnak. Elbújhatott volna ő is a sarokba sajnálni magát, hogy sosem lesz nője, mert kopaszodik meg nincs meg 185 centi magas, mint itt az incelek, ehelyett kihasználta a lehetőségeit. Pl. az a borosta iszonyú sokat dob rajta, alig néhány kép van, ahol halványabban látszik, az alapján ki lehet látni belőle, hogyan nézne ki nélküle.

2022. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Laylah ***** válasza:
94%
Ja még annyit, hogy a "tetszik" és a "kéne" nem ugyanaz. Tudod, mint a zsiráf: szép, szép, de otthonra azért nem kéne.
2022. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
"174 cm, tehát törpe. Kopasz, tehát max 5/10 lehet a feje. Tehát egy kopasz törpe, aki örüljön ha a 3/10 80 kilós lányok visszaírnak neki." Imádom ezt a fajta fejetekben lejátszódó "szerintem a nők ezt gondolják" narratívát. Beteg szarok vagytok ez van.
2022. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ha így definiáljuk a "tetszik" szó jelentését, akkor igen, Palvin Barbi nekem tetszik. Saját definícióm szerint nem tetszik, mert nem érdekel mint nő. Egy buta, unalmas csajnak tartom. Elismerem viszont hogy nem átlagos az arca, ezért érdekes, tehát a te definíciód szerint tetszik nekem. A zsiráfokat is érdekesnek találom, tehát a zsiráfok is tetszenek.

"nem egy kérdést láttam már, amihez a válaszok között bizony ott voltak ezek is. Arra is ugyanaz volt a reakció a kérdezők részéről, hogy ez az egész baromság."

Én nem láttam még ilyet. Általában arra mondják hogy baromság amin nem tudnak változtatni, pl magasság és kopaszodás. Ellenben nőknél valahogy az önfejlesztés már nem elvárt. Az nem önfejlesztés hogy ne legyél kövér. Az önfejlesztés az lenne ha pl konditerembe járnának és feszes, kerek popsijuk lenne. Az már egy olyan valami amibe munkát kell beletenni. Én nem láttam még olyan férfit itt gyk-n aki azért nyavalyogna mert a kondis lányok nem foglalkoznak vele. Olyan viszont tömegével van akinek annyi volt az elvárása hogy ne legyen a csaj kövér, erre jött a 10 komment hogy hát ha elvárásai vannak akkor miért nem 180+ centis akcióhős a kedves kérdező.

"Mert ezeket hozzátok fel, jó reggelt."

Igen mert ezeken nem lehet változtatni, mégis sokan elvárják, jó reggelt neked is.

"Aki csak small talkot tud, az az első percben kiesik"

Én nem vitatom hogy te épp full értelmes vagy. Én nem a kivételekről beszélek hanem a nagyobb tömegekről. Szerinted a 2-3 szavas tőmondatokban kommunikáló lányok a társkeresőkről a való életben többszörösen összetett bonyolult mondatokban szokták kifejteni a családi ebédnél hogy szerintük milyen politikai és gazdasági hatásai lesznek annak hogy az oroszok rubelben kérik a továbbiakban a gázért a pénzt? Ha társkeresőn egy efféle témát feldobsz azonnal ghostolnak. Ha élőben, akkor jön az üres tekintet és a kínos csönd.

Én személy szerint 177 centi vagyok és van hajam. Egyik sem kéne hogy hátrány vagy előny legyen társkeresésben. Tehát nem morcos incel vagyok, nem magamra gondoltam amikor a kérdést kiírtam. Nekem a személyes tapasztalatom inkább az hogy nehezen találni olyan lányt akihez szívesen odamegyek ismerkedni (azaz nem az a fő problémám hogy sokhoz odamegyek, de elutasítanak). A legtöbb nő az önfejlesztést elutasítja és 2 értelmes mondatot nem lehet velük beszélni. Számomra meghökkentő volt azt látni hogy itt gyk-n egy olyan alternatív valóságot állítanak fel a női felhasználók ahol a férfiak az igénytelenek és a buták. Nézd, én nem tagadom hogy a férfiak döntő többsége valóban igénytelen és buta. Azt viszont már kissé furcsállom, hogy sok nő elvárja hogy a párja ne legyen buta és igénytelen amikor ő pont az.

2022. márc. 25. 13:35
 16/21 Laylah ***** válasza:
Tehát összességében megállapíthatjuk, hogy nem nemfüggő a dolog, és mindenki felfelé kapar, akár külsőről, akár belsőről legyen szó, ugye? De legalább a saját szintjén keres, ha ez a szint elég magas. Csak akkor nem kell csodálkozni, hogy sokan meg nem akarnak lefelé válogatni.
2022. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én nem látom hogy női szemmel milyen a párkeresés, ezért irkálok itt gyakorin. Szeretném érteni a dolgot :)

"Tehát összességében megállapíthatjuk, hogy nem nemfüggő a dolog, és mindenki felfelé kapar, akár külsőről, akár belsőről legyen szó, ugye?"

Igen, úgy tűnik ez lesz a beszélgetésünk konklúziója.

2022. márc. 25. 14:08
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Az emberek nagyrésze még a testalkatokat sem képes felfogni. (sokan azt hiszik egy 80 kilós nő és egy 80 kilós férfi egyforma), tehát a logikájukkal a 84 kilós Statham kövér disznó.
2022. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Így nézett ki 90-ben. Szerintem azért többen húznák jobbra, mint ahányan nem. Ő se úgy született, hogy kopaszodik.

Viszont: szerintem most jobban néz ki.


Prince 157 centi volt, vékony, és fénykorában se volt jóképű. Jobbnál jobb nőkkel jött össze. A pénzre se lehet fogni, mert egy híres színésznő vagy modell keres annyit, hogy nem szempont.

2022. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Hiába nem hiszed el, van ilyen.
2022. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!