Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti amikor netes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti amikor netes társkeresőztök, akkor tökéletes fensőbbséget éreztek a férfiak fölött, mert nektek óriási a választék, a férfiak meg majd meg döglenek egy válaszért?

Figyelt kérdés
2023. dec. 13. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Így van, eltaláltad, most már megnyugodhatsz.
2023. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%

Vállalkozó vagyok.Pont az ilyen feminista vonású és gondolkodású nőkkel szeretek játszadozni.Előadják a független modern nőt de mikor vacsora után beülnek az S500 mercimbe mindegyiknek előjön a kislány énje.

Szex van mindig szóval elég könnyen adják magukat.

De mikor a céges VW caddyvel megyek randira húzzák a szájukat már akkor is ha felajánlom hogy hazaviszem őket.

2023. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én személy szerint azt érzem hogy egy kép nem mond semmit senkiről igazán aztán mindenkit balra húzok, szóval csak unalmat vagyok ott űzni, nem beszélgetek.

Élőben ott a kisugárzás, a kémia, minden amit egy kép alapján nem érzel és nagyon sokat tudnak nyomni a latba, képről viszont senki se tetszik


#2: azért nem hiszem hogy így van, a nők többsége (köztük én is) még a kocsi márkákat sem ismerjük fel, nem hogy tudjuk mi mennyibe kerül meg milyen kategóriás... Hogy ennyire fontos legyen.

2023. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
3, hagyd már, hadd fantáziáljon.
2023. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a pasik éreznek fennsőbbséget. Pl hogy jönnek ahhoz hogy cseten idegenul faggasson szexrol amihez semmi köze nem is ismer egyszer se látott?

Vagy nekik derogál egy kávèra is meghivni pl randin. Akkor mit akar tőlem ha ennyire se képes? Minek randiznak olyannal aki 2 fillért se ér nekik?

Vagy amikor várják a sültgalambot. Annyit ir csak hogy szia. Joreggelt. Es mást nem. Aztán én árasszam el a csetet témázzak csinaljak oda vissza kommunikáciot, en hivjam randira, meg d.gjam is meg?

Aztán akik azért néznrk le mert nincs barátom. Biztos azert mert biztos nem kellek senkinek es örülhetek hogy ő kegyeskedett velem szóba állni. Es kegyeskedett magát felajanlani szexre. És kapnom kéne az alkalmon.


Ha csak 1 normális van a sok tróger eltévelyedett közt, már jó. De arrol meg később derül ki hogy azzal is gáz van..

2023. dec. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Én mérhetetlen szomoruságot érzek olyankor!!! Nem felsőbbrendüséget! Milyen választék???? A csóró, mamahoteles, nős, nagyon nős, gyerekes pasikat raklapszám? Meg a 2es tipusu féreg? Aki csak szórakozik a nőkkel? És nagyjábol kikerülhetetlen a fajtája? Ezt nem igazán nevezném "választéknak".

Igen, tegnap beléptem. - Nem kellett volna, mert annyira lehozott az életről, hogy ma konkrétan inkább nem megyek be dolgozni...

2023. dec. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam még ilyenre...de most hogy mondod.

N 31

2023. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Csak olyan esetben érzek fensőbbséget, amikor a részletesen kitöltött adatlapom alapján (ahol gondosan bemutatkoztam és megfogalmaztam, hogy kit keresek, milyen jellegű kapcsolatra vágyom) olyanok keresnek meg, akik 1. egyértelműen nem sajátították el az írás és olvasás alapkészségét 2. teljesen másra vágynak és engem győzködnek arról, hogy mennyire jó lenne nekem a 300 km-es távkapcsolat vagy a szeretői státusz a lopott órákkal 3. kulturális szakadék van köztünk, és amikor az egyébként publikus hobbijaimat emlegetem (pl. szenvedélyes színházba járó és olvasó vagyok) és megkérdezem, hogy ő mikor volt utoljára színházban, akkor kiderül, hogy valamikor általános iskolában és a kedvenc könyve is a hatodik osztályos kötelező olvasmány, azóta nem is látott más könyvet. Ellenben olyan sorozatokat néz, amiket én csak hallomásból ismerek, de a gondolatukra is feláll a hátamon szőr, annyira bugyutának és igénytelennek tartom őket. Mégis mi közös lenne bennünk??? Arról nem beszélve, hogy az ilyen emberek konkrétan nem ismerik a szavakat, kifejezéseket, amiket napi szinten használok, a szókincsem egyharmadát ki kellene dobnom miattuk.


(És mielőtt bárki azzal jön, hogy ilyen igényekkel nem lehet társat találni, jelzem, hogy de, lehet, már jó ideje párkapcsolatban élek egy roppant művelt és intelligens férfival. Tegnap este is színházban voltunk együtt és utána hosszasan beszélgettünk a darabról. Tévénk pedig nincs.)

2023. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!