Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék kapcsolatot de ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kapcsolatot de ahol lakom nincs választék?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyenkor faluhelyen élek tele van nyugdíjasokkal, 32 éves vagyok. :( neten próbálkozok eddig semmi..
2022. jan. 1. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Míg falun éltem kettő 60 év körüli '' barátnőm'' volt.

Tudnak még azok mozogni, hidd el.

34F

2022. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonló cipőben járok. Kis faluban élek, de idősebbek laknak és főleg románok. Neten is ismerkedek, de ott meg csak ilyen kis komolytalan pasik vannak főleg. Most is olyannal ismerkedtem aki még 35 évesen is csak a játékokról beszél meg a tengeri malacairól. Nem lehet vele semmi komoly témát beszélni. 24/N.
2022. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mikor faluban laktam válogattam. Most nem annyira, igaz ez már város. De nem panaszkodom.
2022. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Vagy elköltözöl, vagy átjárkálsz a környező településekre, esetleg neten ismerkedsz a környékről, majd költözöl/költözik. Más megoldás nem nagyon van.
2022. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen szituációban miért nem költözöl egy nagyobb városba?
2022. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyes hozzászólótól kérdezem, hogy ez hogyan jött össze? :D
2022. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Latok a jovodben egy jegyvasarlast a volanbuszra
2022. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el olyan helyre, ahol van választék, pár órára biztosan van nagyobb város.
2022. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, mégsem találtam normális férfit, csak 80 kilométerrel arrébb 😁
2022. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!