Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy internetes társkeresőkön jóképű és pénzes férfiakból is bőven van választék, míg nőkből az átlagos külsejű is ritka és kevés?

Figyelt kérdés
A kamu profiloktól persze tekintsünk el nyilván. Az csak üzleti szempontból van, hogy minél több legyen a társkereső profitja.
2023. nov. 19. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Én azt tapasztalom, hogy tele a társkereső jóképű, pénzes, magasan képzett 25-40 közötti férfival. (jórészük 172cm körüli, de azért vannak magasabbak is)


A női részre nem látok rá, de én átlagosnál csak picit sorolom fentebb magam, és majdnem mindenkinek bejövök. Szóval szerintem így lehet.

2023. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Igazából már több az igényes férfi is. Kis számokra vetítve 1000 férfiből 6-700 teljesen normálisan nézz ki, és életben is közepes szinten jár (iskolázottság , egzisztencia ) és van 300 átlag alatti aki sikertelen. Szóval aki sikertelen az az tapasztalja hogy nagyon erős a konkurencia. Egy szórakozóhelyen ha odamesz egy csajhoz , neki ott van talonban 50 a messengerben aki “jobb pasi” nálad. Nyilván ezért nem is veled fog szexelni.
2023. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Téves.


Kevés a jóképű pasi, ez nem csak társkeresőn hanem összességében országos szinten kevesebb a jóképű pasi mint a jól kinéző nő.

Ezért arra a kevésre több nő jut, ezért van annyi "jajj csak kihasználtak megdugtak és elhagytak probléma"


Jó csajokból több van, de nekik az a kevés pasi kell.

2023. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Igy van. Én sportos, magas, az arcommal, külsőmmel teljesen elégedett férfi vagyok. Mikor a lánybarátaim pörgették a tindert, akkor magam is ledöbbentem, hogy mennyi jó pasi van ott, akiket sorozatosan balra húztak. Nyilván szarul kinézőkből is sok volt, de a banda kb fele tipikus jópasi volt. Ezek után mindig elmegy a kedvem, hogy nyomjam azt a szart, pedig négy nőm volt már, nem vagyok incel, személyesen is pozitív a tapasztalatom ha egy nővel beszélgetek, de társkeresőn egy random szerencsétlen lennék a sok közül:D


Nyilvános társkeresőkön szoktam nézni a nőket. Nagyrészük elvált anyuka, vagy 30 felettiek, akik meg 2 éven belül gyereket akarnak és sürgeti őket az idő. Van, hogy 15 nőt pörgetek, mire azt mondom, hogy na ő nem néz ki rosszul, igényes. Ez azért érdekes, mert az utcán sétálva külsőleg 3-ból 2 nő tetszik. Társkeresőn meg 10-ből 1.

2023. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én átlag alatti külsejű (sovány - formátlan és csúnya arcú) nőként pont az ellenkezőjét tapasztalom; szóba sem jöhetek, mert tele van minden szép arcú, jó alakú, fotogén nőkkel, természetes, hogy mindenki őket választja. Kellemetlen, mert élőben egyáltalán nincs lehetőségem ismerkedni.
2023. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Gazdag pasi rengeteg van mindenhol! Dunát lehet veluk rekeszteni, de ez nem elég ahhoz, hogy valakivel összejöjjek...A megfelelő egzisztencia alap!!!! de önmagában nem ér semmit!
2023. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!