Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a férfiak nehezített helyzetben vannak, ugyanis nekem két ex barátnőm is mondta hogy ha interneten írtam volna rájuk biztos elutasítottak volna, mert kép alapján nem jöttem volna be nekik?

Figyelt kérdés
jan. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nők ugyanúgy ne aggódj.
jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Társkereső oldalon első sorban a "külsőd" alapján ítélnek meg... ez a nőkre is igaz.. csak ők annyiban szenvednek előnyt, hogyha bárhogy is néznek ki, lesz egy férfi akiknek "arra jó kategória" lesz.
jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Az igazi "húspiac", mindenki a legjobban kinéző emberekre próbál hajtani. A férfiaknak az is nagy hátrány ezeknél az alkalmazásoknál, hogy jellemzően háromszor annyian regisztrálnak fel, mint nők és a konkurencia így sokkal nagyobb.
jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én élőben ismertem már meg és szerettem bele csúnya fiúba. De ha társkeresőn vagyok, akkor elváom saját magamtól is, hogy nekem tetsző férfival ismerkedjek és jöjjek össze, hiszen ott egymillió férfi közül tudok válogatni.
jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!