Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mi szokott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi szokott lenni a legrosszabb a szakításban?

Figyelt kérdés
jan. 10. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Eddigi tapasztalataim alapján az volt a legrosszabb, hogy már nem ölelhetem meg azt akit szerettem.
jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Sosem szakítottam. De egyszer majdnem. Akkor az volt a legnehezebb, mikor belegondoltam a szakításba, hogy egy tökéletes kapcsolatot és egy boldog életet dobok el (külső probléma volt - országváltásos költözés témakör). Belegondoltam, hogy esetleg nem ő lesz a gyerekeim apja, hogy nem vele élem meg az életem stb és alig bírtam abbahagyni a sírást. Minden rendben volt, már egy ideje együtt éltünk, csak változott egy körülmény.


Azt hiszem számomra akkor lenne könnyű egy szakítás, ha felismerném, hogy nem megfelelő számomra a másik, ezáltal nem vesztem el a megálmodott életem, hiszen az eleve hamis volt. Ezért lehet borzasztó megözvegyülni vagy eltemetni a szerelmedet. Hiszen akkor egy tökéletes kapcsolat vész el, megmarad álomszerűnek, és azt érezzük elveszett a megálmodott boldog életünk. Ezzel szemben ha van valami ok (elhidegülés, eltérő vágyak, megcsalás, bármi), akkor be lehet látni, hogy nem érdemes ehhez ragaszkodni és ez lényegesen megkönnyíti. Szerintem. De nem volt részem benne szerencsére sosem, csak feltételezés.

jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Hogy nehezen lépek túl rajta, és már igaz hogy nem akarnék vele lenni de úgy hiányzik az ölelése 🥹


Meg persze van olyan is mikor az ex zaklat, azért az rosszabb, de legalább a továbblépést megkönnyíti mert megutálom teljesen és undorodni kezdek tőle XD sajnos ez se ritka.

jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van, én megözvegyültem, az teljesen más, mint mikor szakítanak veled. Visszatérve a kérdéshez, az sem mindegy miért történik a szakítás, és az sem melyik oldalon állsz, te lépsz vagy téged hagynak el. Ha te szakítasz az talán azért rossz, mert tudod, hogy a másiknak fájdalmat okozol. Ha veled szakítanak akkor meg a csalódottság fáj, hogy nem voltál elég neki. Hogy kedvtelen, érdektelen leszel, felemészt a hiánya, majd beleőrülsz, kattog az agyad egyfolytában, nem találod a helyed, hogy a megálmodott közös jövőtökből nem lesz semmi és bármit is tennél, már nem lehetsz vele, mert nem akarja.
jan. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy már megint nem jött össze, vagyis a házasság gyerek stb-re gondolok, ami az életcélom. Meg hogy most kezdhetek mindent elölről, nem is a nulláról, hanem a mínusz százról, mert ugye el kell gyászolni, aztán megint társkeresőzni, ismerkedni, 25 első randira elmenni és akkor talán összejöhetek valakivel, akivel 1 hónapig minden jó, majd újra összetörik a szívemet.
jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csalódás, hogy ez sem jött össze és a tudat, hogy kezdhetem elölről a keresgélést.
jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 szakításon vagyok túl, a legrosszabb belegondolni, hogy hány évet elbsztam, pedig gyorsan túl lehet esni rajta, a 2. legrosszabb a nyavajgás a másik féltől, a de szeretlek meg öngyilkos leszek téma.... 🥴
jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legrosszabb nem önmagában a szakítás, hanem a körülmények. Engem megcsaltak, pedig direkt kértem, hogy ha nem akar velem lenni, legalább legyen korrekt és ne csaljon meg, hanem ha úgy érzi már nincs több a kapcsolatunkban szakítson normálisan, tisztességgel.

Nem jött össze, pedig szerintem nem olyan nagy kérés, és nem annyira nehéz betartani azt, hogy nem fekszel össze addig senkivel amíg hivatalosan van egy párod.

Nekem ez azért okozott nagy törést, mert ezek után nem tudtam és most sem tudok megbízni igazán senkiben. Nem is keresek azóta kapcsolatot, mert egyszerűen már nincs meg bennem az a naivitás, hogy van egy ember aki őszintén szeret és akiben megíbzhatok. Exemnek olyan dolgokat is elmondtam amiket soha senkinek, úgy éreztem vele megbeszélhetek mindent, benne 100%-ban meg tudtam bízni. Tévedtem, de nem a szakítás miatt, hanem a megcsalás ténye miatt.

Ezek után folyamatosan bennem volt a tüske, hogy valószínűleg amíg együtt voltunk és nem éreztem, hogy bármi gond lenne, már akkor is megcsalhatott, ki tudja kivel, mikor és hányszor. És engem ez a gondolat elborzaszt, ezen nem sikerült túllépnem.

Illetve a megcsalás + szakítás körülménye azért is a legrosszabb, mert ha belegondolunk, aki képes ilyenre az valójában szerette-e valaha is a párját? Nekem mindig ez motoszkált a fejemben, hogy akit én tényleg imádtam, elviseltem, megértettem minden szarságát és őszintén szerettem, annak az embernek igazából én nem jelentettem valójában semmit, hiszen azonnal túl tudott rajtam lépni, sőt már nyilván a kapcsolatunk alatt másfelé nézegetett, másnak a társaságát kereste. Utólag visszagondolva fél évvel a szakítás előtt már el kellett volna hagynom, hiszen látványos jelei voltak annak ,hogy már nem engem akar, csak persze én homokba dugta ma fejem és úgy tettem, mintha minden rendben volna.

Aztán a harmadik probléma, hogy egyszerűen nincs kedvem újrakezdeni valaki mással, újból végigmenni ugyanazon a körökön, ráadásul ezt ismételni X emberrel addig amíg valakivel valami komolyabb ki nem alakul. Erre nekem nincs idegzetem, se türelmem se energiám. Szóval ez a "keressünk" párt maguknak dolog abszolút nem az én világom. A legtöbb barátommal, haverommal, ismerősömmel és nyilván az exemmel is csak úgy összesodort az élet és nem kellett erőltetnem a dolgokat, nem kellett "mesterségesen" beleavatkoznom, egyszerűen jött minden. Nyilván voltak sokan akik lemorzsolódtak, "kikoptak" az életemből, de ez így természetes.

A bejelölök 10000 csajt meg ráírok 1000 ismeretlenre, felmegyek társkeresőre és több 1000 nőt húzkodok jobbra, aztán elmegyek több 100 randira, és "valami majd csak lesz" alapon dolog tőlem abszolút idegen.

jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összeomlik a jövőképed, egyszerűen hiányzik az egész lénye, együtt töltenéd vele az időt, de nem lehet. Egyébként az is igaz, amit a 8-as is megfogalmazott, a bizalomvesztés. Azt érzed, hogy már nem tudsz hinni senkinek, és már nyitni sem akarsz senki felé, mert minek is? Megint úgy érzed, hogy ez most jó lesz, aztán jön a hideg zuhany, hogy csak ideig-óráig leszel jó.
jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy már megint...újra..vajon találok e még valakit, lesz e más, vajon mikor...lehet, hogy soha...


Volt ahol már hitelt vettünk fel új lakásra...na az ott még anyagiak miatt is szívás volt.

jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!