Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legrosszabb abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb abban, hogy nem volt még párod?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy ezt neked a felnőtt párkapcsolatok kategóriában kell kérdezni.

Egyáltalán nem általános, hogy az ide íróknak nincs, és nem is volt párja.

2023. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

"Egyáltalán nem általános, hogy az ide íróknak nincs, és nem is volt párja"



Pedig sokan vagyunk igy az ittlevok kozul....



39F incel

2023. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Nekem 15 évesen volt csak ilyen erzesem mikor már minden osztalytarsam egyutt jart valakivel csak en nem.

A legrosszabb az a felismerés volt hogy nekik csak azert van párjuk mert ők szexelnek is pasikkal. Másképp nekik se lenne. Egy barátnő nem kell szex nélkül. Az nem szerelem nem kapcsolat.

Szoval vagy szétteszem valakinek vagy igy halok meg is hogy soha nem volt barátom.

2023. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Semmi, jobban szeretek egyedül lenni. 23f
2023. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Folyt

Ez meg évtizedek múlva annyiban változott hogy nem, ha szexelsz ha testedet adod, akkor se vagy a barátnője sok esetben. Ha nem szexelsz akkor se kellesz, ha meg szexelsz, akkor se biztos.

2023. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem csókolóztam, nincs senki akivel este együtt aludhatnék, sosem szexeltem, magányos vagyok stb. rengeteg oka van.
2023. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mások basztatása emiatt, ennyi. Ezen kívül semmilyen más hátrányát ennek nem érzem.
2023. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmi, bárcsak sose lett volna párom, de sajnos már volt. Szerencsére most nincs. :))
2023. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párom, de a szexkapcsolatokat jobban csípem.:D Amit rossznak mondanék,hogy hiányzik a csókolózás.:S
2023. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon későn lett csak barátnőm, szóval egésze naddig folyamatosan azt éreztem, hogy kimaradok valamiből, meg valami hatalmas gond van velem. Ráadásul azért lehetett érezni a piszkálódást olyan haveroktól akik sikeresek voltak a nőknél, sokszor elég durva beszólásokat is kaptam. Amit amúgy soha nem értettem, elvégre neki az csak jó, ha egyel kevesebb "konkurencia" van versenyben. Na mindegy.


Most hogy régóta nincs már senkim, csak annyi a gond, hogy néha úgy érzem jó lenne valaki közelebbi személy akivel megoszthatnám a hétköznapokat, az unalmas, "holtidőket", jó lenne egy olyan személy aki minden apró kis dologgal megkereshet és én is így tehetek, akihez minden esetben lehetne fordulni.

De leginkább a közös porgramok, sok olyan dolgot csináltam akkor amikor volt mellettem valaki, amiket most így egyedül egyszerűen nem látom értelmesnek.

Sőt, igazából a kockuláson és pár magányos hobbimon kívül a legtöbb dolgot nem egyedül érdemes csinálni, hanem őgy hogy van valakid.

Hiányzik a kötődés, a támasz (lelki téren), és igen, sokszor a testi dolgok is. Bár itt inkább a csók, az ölelés ami jobban hiányzik mindennél, vagy akár egy mosoly, egy séta kézenfogva stb.

A szex annyira nem, azt lehet imitálni (maszturbálás), ami a mai napig elég jól el tudja terelni a szexuális energiákat.

A csókot és egy olyan nő társaságát, aki téged válaszott aki szeret téged, lehetetlen imitálni.

2023. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!