Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző nők! Tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Tisztában vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Hogy egy ÁTLAGOS (nem ronda) férfi, aki beregisztrál bármilyen társkereső platformra, csajozási lehetőségek szempontjából legjobb esetben is kb. Quasimodo szintjén van? Tehát labdába sem rúghat.



A tudományos precizitás érdekében kérem csak nők szavazzanak!



jan. 8. 10:16
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#30

Az előző kommentben írtam rá egy példát. A való életben szerintem normális és átlagos (sőt, talán inkább átlag alatti) igényekkel rendelkező unokatestvérem a társkeresőn rögtön elefántcsonttoronyban lévő jégkirájnővé változott, amint felment társkeresőre.

jan. 8. 19:27
 32/32 A kérdező kommentje:

"Nem, ez a 80%."

Akkor ezek szerint én top 20% vagyok? Nem hiszem.

De ha igaz volna, akkor alulbecsültem a nőket, mert ezek szerint a top 10% kell nekik.

jan. 8. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!