Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző nők! Tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Tisztában vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Hogy egy ÁTLAGOS (nem ronda) férfi, aki beregisztrál bármilyen társkereső platformra, csajozási lehetőségek szempontjából legjobb esetben is kb. Quasimodo szintjén van? Tehát labdába sem rúghat.



A tudományos precizitás érdekében kérem csak nők szavazzanak!



jan. 8. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, sajnos
Igen, de emiatt nem fogom az igényeimet lejjebb adni
Igen, de ez azért van, mert akit te átlagnak nevezel, az valójában a magyar férfitársadalom alsó 5%-a
Hazugság. Nő létemre beregisztráltam egy tök átlag Zac Efronként és özönlöttek a lájkok
Hazugság. Én ÁTLAGOS pasikkal randizom és mindről kiderült, hogy hazudtak/csaltak/több vasat tartottak a tűzben
Hazugság. Az ismerősöm egyik ismerőse átlagos férfiként ott ismerkedett meg egy 130 kilós szépséggel
Hazugság és kész!
Férfi vagyok, szavazni akarok!
14 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Miért érdekelne?
jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Az átlagos férfi se tud felöltözni, értelmes bemutatkozót írni és minőségi képeket csinálni.

Nagyja úgy néz ki ott, mint egy hajléktalan... És ahol csak kép alapján tudsz dönteni, ott a szar képek nem fognak működni.

Nem mindenkinek való az online ismerkedés. Nekem is mert egy képről még a műtét előtti Zac Efron se érdekelne, én maradok az élőben ismerkedésnél.

jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1 Tényleg nem világos?

Ha igaznak vesszük a fenti állításomat, rólad pedig feltételezzük, hogy egy átlagos társkeresőző nő vagy, aki valóban társkeresésre szeretné használni az adott platformot, akkor ez a tény számodra is elég cudar valóságot tartogat.

Ugyanis, ahogy az "incelek" már milliószor leírták, ez azt jelenti, hogy nők 80%-a a férfiak 20%-ával akar összejönni.

Az eredmény: CICAHARC! Ja, sajnos nem. 😆 Hanem: "mindenpasiszemét, jajezismegcsalt, ohnemgondoljákkomolyan, inkábbakkoregyedül, stb."

jan. 8. 10:33
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

3

Azt nem kötötted ki, hogy társkeresésre akarom használni a platformot. Aki annyira ostoba, hogy élete párját keresi a húspiacon, az meg is érdemli a sorsát. Mintha atomfizikusokat keresnénk a szépségversenyen... Lehet, akad közöttük, de jó hülyének kell lenni, hogy az ember ott nézelődjön.


A Tindert arra kell használni, amire való, szexpertnerkeresésre. Minden másra ott a - most figyelj - való élet.

jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4 Azt sem írtam, hogy tinderről van szó. De amúgy a tinder sem szexpartnerkereső, csak sokan arra használják.
jan. 8. 10:41
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

4- pedig sokan párt is találnak akár tinderen is.

Kérdező, az átlag a nők és a férfiak körében eltérő. Sajnos az átlag férfi a női átlag alatt van kinézetben. Innen ered a probléma.

jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

5-6


Igen, nyilván vannak kivételek, még én is ismerek házaspárt, aki a Tinderen jött össze. De ALAPVETŐEN nem erre jók az efféle netes platformok.

jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Amúgy aki a 3. opciót jelölte.

Ez kb. az alsó 5-10%:

[link]

jan. 8. 10:48
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
7-van, akinek nem nagyon van lehetősége máshol ismerkedni. Vagy szeretne élőben, de valahogy nem jön össze. Annál szerintem a tinder is jobb, mint hogy otthon várjuk a fehér herceget a lovon.
jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Illetve a herceget a fehér lovon :D
jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!