Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző nők! Tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Tisztában vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Hogy egy ÁTLAGOS (nem ronda) férfi, aki beregisztrál bármilyen társkereső platformra, csajozási lehetőségek szempontjából legjobb esetben is kb. Quasimodo szintjén van? Tehát labdába sem rúghat.



A tudományos precizitás érdekében kérem csak nők szavazzanak!



jan. 8. 10:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%

9

Felőlem mindenki ott ismerkedik, ahol akar, csak megvan róla a véleményem.

jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
11- és mi a véleményed? Mit számít, hogy két ember hol akadt egymásra (akár itt is), ha jól megvannak? A tinder is csak egy platform, semmi más. Idegrendszer kell hozzá, az tény.
jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
18%

12

Az a véleményem, hogy egy szerencsétlen, akinek nincs szociális élete. De voltaképpen tök mindegy, hogy mit gondolok, mindenki azt csinál, amit akar, nem korlátozok én senkit semmiben.


Csak mulattat, amikor valaki ennyire ótvar helyen ismerkedik, aztán sír, hogy nem jön össze neki semmi. (Akár férfi, akár nő az illető.)

jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#13

Sokan vagyunk így. "szerencsétlen, akinek nincs szociális élete"

Egy introvertált, aki meló után alig várja, hogy egyedül, vagy a családjával legyen, az hol ismerkedjen?

jan. 8. 10:59
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
13- egy bizonyos kor után a szociális környezeted már párkapcsolatban vagy házasságban él, gyereket nevel. A munkahelyen nem ismerkedsz, bulikába már nem jársz el. Szóval akkor miért is az a szerencsétlen tehet róla, ha ilyen platformokon kénytelen ismerkedni?
jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Mivan? Egy bizonyos kor után nincs az embernek baráti köre, közösségi élete, hobbija stb.?


Amúgy ismétlem, nekem MINDEGY, hogyki milyen szar helyeken ismerkedik. Tényleg. Nektek nem mindegy, hogy én mit gondolok erről?

jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%
16- de van, csak a baráti kör párokból áll, ezen mi nem világos? Nem úgy van, mint huszonévesen, hogy együtt járunk bulizni, és ott van alkalom ismerkedni. Összejársz a barátnőiddel, vagy elhívnak magukhoz. És ott kit fogsz megismerni?
jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Húha, látom valamiért nagyon kell az én személyes validációm. :D


Szerintem gáz, amikor valaki bezárkózik a saját kis világába, ahonnan az internet az egyetlen kiút. De akkor hadd soroljak fel néhány egyéb lehetőséget:


- önkéntesség

- túracsoport

- sport

- kutyasétáltatás (ha van kutyád)

- vallási közösség (aki érdekelt ebben)

- munkahely (egy multinál pl nem gáz ismerkedni, a Mari néni 4 fős könyvelő cégénél nyilván igen)

- ismerősök ismerősei

- fesztivál

- kutlurális / politikai esemény

jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%
18-nem kell a validációd egyáltalán. CSak annyira negatívan és elítélően állsz hozzá a netes társkereséshez és azt nyomatod, hogy gáz ember, aki ott ismerkedik, hogy muszáj megvédenem magam és szerencsétlen sorstársaimat is. Én a fentiek nagy részét már próbáltam, mást meg nem is fogok, vallási közösségbe nem fogok járni.
jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%

19

Igen, írtam is, hogy a vallási közösséget csak annak ajánlanám, aki vevő rá.


És de, validáció kell neked, mert nyilván te is érzed mennyire gáz...

jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!