Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző nők! Tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Tisztában vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Hogy egy ÁTLAGOS (nem ronda) férfi, aki beregisztrál bármilyen társkereső platformra, csajozási lehetőségek szempontjából legjobb esetben is kb. Quasimodo szintjén van? Tehát labdába sem rúghat.



A tudományos precizitás érdekében kérem csak nők szavazzanak!



jan. 8. 10:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20- tök mindegy, hogy gáz vagy sem.Szerintem nem gáz, nekem több, normális ismerősöm is ott talált párt. Ha aközött kell választanom, hogy várok a hercegre egy életen keresztül, vagy felregisztráljak egy "gáz" oldalra, akkor én az utóbbira szavazok.
jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%

21

Ezt próbáltam én is mondani. Hogy tök mindegy, hogy én gáznak tartom-e, hiszen az én véleményemtől még mindenki azt csinál, amit csak éppen akar. De te valamiért nagyon érezted a szükségét, hogy bizonygasd az igazad. Ennek az okán lenne érdemes elgondolkodni.

jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Validáció? Talán igen, talán nem.

A lényeg az, hogy sokaknak, ilyen vagy olyan okból az ismerkedés egy óriási probléma. A társkeresők pedig erre lettek elvileg kitalálva. Viszont a fent lévők (férfi oldalról biztosan) csak egy tört részének működik ez a dolog, ami sajnálatos módon a reménytelenség érzetét kelti.

jan. 8. 11:29
 24/32 anonim ***** válasza:
22- ennek az az oka, hogy ez itt egy olyan fórum, ahol emberek vitatkoznak, beszélgetnek egymással. És én is elmondtam a véleményem, szempontjaim. Nem, meggyőzni nem akarlak.
jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%

"Ugyanis, ahogy az "incelek" már milliószor leírták, ez azt jelenti, hogy nők 80%-a a férfiak 20%-ával akar összejönni."


Mert a férfiak 80%-a vagy: ronda, igénytelen, ápolatlan, csak szexre megy, perverz, fétises, buta, alkesz, cigis, agresszív.

jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kedves #25!

Nem akarlak meghazudtolni, hiszen bizonyára tudományos alapossággal utánajártál a témának, arra alapozod a kommentedet.

Viszont egy dolgot határozottan kijelenthetek: a felsoroltak közül egyetlen tulajdonság sem igaz rám, sőt, többnél pont az ellenkezője vagyok. A sikerarányom alapján mégis úgy tűnik, hogy bőven ebbe a bizonyos "alantas" 80%-ba tartozom.

Tudnál esetleg magyarázatot adni rá, hogy mi lehet ennek az oka? Tanulni szeretnék tőled!

jan. 8. 15:28
 27/32 anonim ***** válasza:
56%

26os teljesen mindegy hogy hogy írod le magad, ezen az oldalon ez kb full komolyan vehetetlen.

Én elhiszem neked hogy okésan, jól nézel ki, de itt mindig minden kérdező/válaszoló "átlagos", "kicsivel átlag feletti", "igényes", "nem túl izmos de sportos", "jól öltözik", "40 éves de 25nek nézik mindig", "mások helyesnek mondják".


Nincs nagyon értelme ezeknek a kérdéseknek.

jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, téged egy szóval nem említettelek, csak elmondtam egy megfigyelést. Honnan tudnám, te ebbe beletartozol-e? Azt sem tudom, ki vagy.
jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Csupán azt akartam kifejezni, hogyha egy férfi 2024-ben egy társkeresőn nem "ronda, igénytelen, ápolatlan, csak szexre megy, perverz, fétises, buta, alkesz, cigis, agresszív", az még édeskevés. Ezzel bőven abban a bizonyos lenzétt 80%-ba tartozik.

Nekem, aki introvertáltként kizárólag társkeresőn próbálok ismerkedni, borzalmas látni, hogy mekkora kontraszt van a társkeresőző és a nem társkeresőző nők igényei között. (ez amúgy a férfiakra egyáltalán mem jellemző.)


Egy általam normálisnak tartott közeli női rokonomnál végig is néztem ezt a folyamatot. Felment társkeresőre, miután szakított az élőben megismert és egyébként borzasztó ronda, karvalyorrú exével, majd pár hónappal később közölte, hogy egyetlen normális férfi sincs fent ezeken az oldalakon. Nem bírtam ki röhögés nélkül.

jan. 8. 17:17
 30/32 anonim ***** válasza:
52%

"Csupán azt akartam kifejezni, hogyha egy férfi 2024-ben egy társkeresőn nem "ronda, igénytelen, ápolatlan, csak szexre megy, perverz, fétises, buta, alkesz, cigis, agresszív", az még édeskevés. Ezzel bőven abban a bizonyos lenzétt 80%-ba tartozik."


Nem, ez a 80%.


"Nekem, aki introvertáltként kizárólag társkeresőn próbálok ismerkedni, borzalmas látni, hogy mekkora kontraszt van a társkeresőző és a nem társkeresőző nők igényei között. (ez amúgy a férfiakra egyáltalán mem jellemző.)"


Ha csak online és nőkkel ismerkedsz, honnan tudod, hogy ez így van?

jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!