Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lesz a 2025,6,7,8,9,203...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz a 2025,6,7,8,9,2030 ha már most is a nőknek a legfontosabb a pénz meg a külsőségek ?

Figyelt kérdés
Lassan eljutunk oda hogy tényleg nem lehet átlag embernek barátnője vagy családja.
jan. 5. 15:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem ez a legfontosabb, de mindig is számított, ez nem egy új dolog.

Amúgy ha próbálkoztak nálad 20-an és senki nem felelt meg, akkor nem lehet, hogy neked túl magasak az igényeid? Persze megteheted, csak akkor ne itt sírj, hogy a nőkkel van a gond és azért vagy egyedül.

jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

20

Ja, hogy van nő, csak neked a kövér nem kell, mikor magad is az vagy.


Szóval eleve nem vagy átlagos követem és kevesebbet kéne válogatni.

jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
Megint kiderült, hogy a te igényeid nagyok, nem a nőké.
jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Na hát...téged is pont élből elutasítanak. Attól még más átlag vagy az alatti pasinak van és lesz is nője.

N 31

jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Tehat van ket olyan kategoria, amiben gyengen teljesitesz, es ahelyett, hogy ezekben fejlodnel, inkabb a tarskeresesi piac igazodjon hozzad. Birsz addig fel labon allni, dagi?
jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
28%
Örülj ennek is, igy legalább lehet csajod, ha van pénzed meg jól nézel ki. Lehet pár év múlva mindekettő is kevés lesz :D
jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező ne vedd magadra a rosszindulatú, gyűlölködő vagy csak vicceskedő unatkozó embereket akik írnak neked. A probléma valós.


Én is keresem a társamat de nem találom mert a harmincas korosztályban elképesztő elvárások uralkodnak. Az átlagember szinte labdába sem rúghat. Viszont hinni kell hogy okkal van ez így most és változás jön majd ennek után.


Én most Krisztusban és Istenben kezdtem el hinni azt gondolom hogy több értéket adnak nekem és talán én is jobb ember lehetek ezáltal. Javaslom Te is tégy eképpen és találj vissza az Úrhoz, Istenhez, keresztelkedj meg, bérmálkozz és vedd fel a hétszentséget.


Az úr legyen hozzánk irgalmas!


37F incel

jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező, ha szerinted a kövér az átlagos, és te is az vagy, akkor mi bajod van a duci hölgyekkel?

Pedig csak magukhoz hasonló párt keresnek. Lehet te is találnál vkit, ha úgy tennél.

jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Mit értesz az"átlagos"szó alatt?

jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!