Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lesz a 2025,6,7,8,9,203...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz a 2025,6,7,8,9,2030 ha már most is a nőknek a legfontosabb a pénz meg a külsőségek ?

Figyelt kérdés
Lassan eljutunk oda hogy tényleg nem lehet átlag embernek barátnője vagy családja.
jan. 5. 15:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem a legfontosabb, ha az lett volna fontos már rég lenne egy normálisan kinéző nagyon pénzes pasim. De unalmas volt és semmi közös témánk se volt, ezért második randit se vállaltam vele.
jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

Napi incel

Akkor az átlag nőknek ki jut majd szted?

jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik városban élsz?
jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

Ez hatalmas baromság eleve. Nekem tetszett már kopasz srác, alacsony srác, kövér srác, vézna srác, osztályból a "fura srác" stb.

Ezek közül egyiknek sem volt pénze (tanultak, gimiben vagy egyetemen — Igen, a gimis kiszemeltem leborotválta a haját).


Van párom. Nincs munkája, mikor összejöttünk, akkor sem volt neki (viszont közben azért igen). 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk stb. 23 évesek vagyunk, első kapcsolata mindkettőnknek.


Ez két emberen múlik. Felesleges nagy társadalmi összefüggéseket levonni, annyira egyedi mindenkinek ez.

jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10%
Hullanak majd mint a legyek a csokos egyedulállo anya.
jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Az átlagos pasiknak van barátnőjük, családjuk.
jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

"Amúgy simán az átlagban vagyok mindenben."


Ha ezt kinézetre és pénzre érted, akkor nem ez az oka, hanem a természetedben, viselkedésedben van valami taszító, de legalábbis nem vonzó. Csak ugye egyszerűbb másra fogni a sikertelenséget. Tele a város átlagos párokkal. Nem top modellek sétálnak csak kézenfogva,

jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Kihalunk😅.

N 31

jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo neked fogalmad sincs az atlagrol. Mibol gondolod, hogy atlagos vagy annal jobb vagy, ha meg a csajok se neznek rad? Ebbol neked nem az jon ke, hogy atlag alatti vagy, mert meg a csovesnek is baratnoje a teren?
jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

19#


Rosszul gondolod. Minimum 20 nő kezdeményezett nálam már. Én nem akartam semmit. Leginkább az volt az ok hogy az internet azt olvastam kövér férfinek nem jár vonzó nő. Aztán mikor mégis jött az életembe ilyen akkor megijedtem hogy itt valami hátsó szándék lehet.


De hogy kielégítsem a rosszindulatú olvasókat is! Voltak kövér meg idősebb nők is akik próbálkoztak megismerni. Nyilván ezeket élből elutasítottam.

jan. 5. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!