Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova fog vezetni pár év múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova fog vezetni pár év múlva ez hogy a társkeresőkön ilyen nagy elvárása van a nőknek?

Figyelt kérdés
Miben fogja ez érinteni ez a férfiakat társkeresés közben?
2023. dec. 25. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Sok magányos ember. Magukat királylánynak képzelő zsarnokok és magukat alulértékelő srácok. Ez fog erősödni.


F, 43

2023. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs nagy elvárás, csak más elvárás. Pl. 1930-ban elvárás volt, hogy legyen földed és állataid (főleg vidéken), ma ez egyáltalán nem elvárás. 1970ben elvárás volt, hogy legalább a rokonsággal együtt képes legyél saját kezűleg felépíteni egy házat. Ma ez sem elvárt. Ha azt mondanám, legyen 3 hektár földed meg egy traktorod, meg tudnád ugrani? Na ugye, de nem is elvárás. Mindig változik és alkalmazkodni kell.
2023. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Milyen nagy elvárása? Én nem várok el többet, mint amit én is nyújtani tudok. Erre de hányszor megkaptam már, hogy aranyásó vagyok! Van normális lakásom, normális munkám, normális fizetésem, de ha én ezeket elvárom a pasitól, akkor el vagyok küldve melegebb éghajlatra.
2023. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A nők inkább lesznek egyedül, senki se akar majd elköteleződni és csak mindenki szexelget a nagyvilágba.

A férfiaknak egyik rétegének jobb is így, hisz nincsenek kötöttségek amiktől amúgy is mindig menekültek, a másik meg minden nélkül marad mert egy csúnya pasival senki se akar lefeküdni.

2023. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, ez olyan pasik nyűgje, akik meg vannak sértődve azon, hogy nemet mondanak nekik, mert nem ütik meg azt a szintet, ahova ácsingóznak.

Manapság a nőkek is nagyon sok lehetőségük van, nem úgy, mint évtizedekkel ezelőtt, és nem az az egyetlen kilátásuk, hogy férjhez menjenek, nem kell attól hasra esniük, hogy rájuk néz egy hímtaggal rendelkező, sőt, egzisztenciát tudnak teremteni maguknak anélkül, hogy férjet fognának. Így persze, hogy szűkül a kör, amiből a semmi háttérrel, semmit fel nem mutató pasik választhatnak...

2023. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyre több megtakarításai lesznek az embereknek.
2023. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
5- öske. Nem ezen a földön élsz. Ma a panelben albérletben élő 90 kg- os Magdika is a sportos orvost akarná. Ide vezetett a feminizmus. A hímtagot meg pont annyira pótolja a müfarok, mint a kezünk a vaginát. Csak néhány hülye el is hiszi, hogy a macska meg a.müfarok sokkal jobb a férfinél. Soha nem lesz az.
2023. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
7-eske, az a nagy helyzet, hogy amilyen pasifelhozatal van, sokan inkább választják a macskát, meg a műfarkat, mert ebből a kérdésből is látszik, hogy nem járnak rosszabbul...Nem kell feltétlen megalkudni akárkivel, és ha nem tud az ember életébe többet adni, mint amennyit elvesz, akkor mégis minek? Ez nőre és férfira is igaz egyébként...
2023. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!