Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak vagy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak vagy a nőknek van akkor igaza?

Figyelt kérdés

Van az a téma hogy a nők hajlamosak nem őszintének lenni hogy nem esetük a srác és azt mondják inkább hogy van barátjuk/nem vagynak komoly kapcsolatra vagy épp eltűnnek szó nélkül


Női oldalról erre az érv hogy sok férfi egyszerűen nem képes méltósággal viselni az elutasitast és átmegy szemelyeskedésbe esetleg agresszív lesz


A kérdésem hogy kiknek van igazuk és mi erre a jó megoldás?


2023. dec. 24. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Nőknek
Férfiaknak
Mindkettőnek
Egyiknek se
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyiknek se, vagy mindkettőnek.


Boldog Karácsonyt!

2023. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a nőknek.

Azt az oldalt már volt "szerencsém" megismerni. Másrészt, az elutasítás teljesen mindegy, milyen okból történik, érteni kell belőle és kész. Lényegtelen, hogy kamuzik-e barátot, ha igen, akkor is az a helyzet, hogy már minden sz.art összekamuzik, csak hagyja már békén a csávó.

2023. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
A férfiaknak. Nem kell hazudozni. Aki ebben hazudik, másban is fog!
2023. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

"Női oldalról erre az érv hogy sok férfi egyszerűen nem képes méltósággal viselni az elutasitast és átmegy szemelyeskedésbe esetleg agresszív lesz"


Az megvan, hogy sok férfi eleve kezdeményezni sem mer?

Társkeresőznek a neten...

Az agresszivitás inkább (bizonyos) exektől van, akik nem tudják elfogadni, hogy a csaj lelépett mellőlük.

2023. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha probléma van akkor itt csak és kizárólag a nőknek lehet igaza függetlenül attól mennyire nyomda festéket nem tűrő módon hordja a sárga föld az alá az adott férfit vagy az egész férfi fajt.



Ellenben a pasinak soha semmilyen körülmények között nem szabad igazat adni. Még ha normálisan ír meg jó érveket hoz a nő lerendezi annyival, hogy le incelezi.


Sajnálatos módon én minden vitában ezt látom.

2023. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
3 Vihar a biliben, ugyanis nincs olyan ember aki nem hazudik soha.
2023. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Én őszintén meg szoktam indokolni az elutasítást. A többség korrektül kezeli, de tényleg vannak olyanok, akik átmennek agresszívba vagy győzködni kezdenek, hogy mégis adjak esélyt. Egyszer adtam, nagyon megbántam.
2023. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is őszintén megindokoltam mindig is, de megértem valahol azt a nőt, aki azt mondja inkább, hogy van barátja.

Ahhoz semmi köze az illetőnek, hogy mi másnak és kinek hazudik vajon a nő, mert az ő interakciójuknak abban a pillanatban vége.


Egyébként azért sem érdemes hazudni, mert aki nem képes normálisan fogadni a visszautasítást, az úgyis bármilyen indokba beleköt.

2023. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Milyen ember az, aki számonkér egy idegent? Ha velem nem akarna egy pasi ismerkedni, nem kezdeném el kérdezgetni, hogy miért. Semmi önbecsülésük a mai faszoknak.
2023. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

Nekem mindegy mit mond mert levágom, hogy igaz-e vagy sem.

De az ilyen jajjj félek, hogy agresszívan reagál picsogástól legszívesebben sírva fakadnék.

2023. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!