Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arányaiban véve a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arányaiban véve a férfiaknak, vagy a nőknek vannak irreálisabb elvárásai Tinderen?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 14:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%
A férfiaknak, te 🤡.
2023. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%

Számít?


A nők szerint a férfiaknak, a férfiak szerint a nőknek.

Illetve egyes nők szerint a nőknek, egyes férfiak szerint a férfiaknak.


De ismét: számít?

2023. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

Habár nem sokat társkeresőztem, de szerintem a nőknek vannak nagyobb elvárásai, mivel a férfiak létszámban többet vannak fent ilyen oldalakon. Az állatvilágban is ez megy, a hím egyedek harcolnak a nők figyelméért (nem veletlen díszesebbek pl a hím madarak, kell a násztánchoz) , azok pedig válogatnak is a bőség zavarában.

26N

2023. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Én azt látom, hogy a férfiaknak egészségtelenül kevés elvárása van a nőkkel szemben. Egyszerűen fogalmuk sincs mit akarnak, mit keresnek. Olyanokat mondanak, hogy "hát.. fogjon meg, majd kiderül" meg ilyesmi. Ez nem elvárás, ez egy langyos lábvíz.


És ezzel kontrasztban látható, hogy egyes nők meg kb listaszerűen pipálgatják a feltételeket. Sok Tinder profil nem is bemutatkozást, hanem elvárási listát tartalmaz, ami igencsak szégyen, és még csak meg sem tudunk semmit arról, akiről elvileg a profil szól.


Viszont a szélsőségek mindig szélsőségeket szülnek. És nekem az a gyanúm, hogy a nők magas elvárásai a reakció.

Mert valakinek MUSZÁJ kereteket szabnia, és ha az egiyk nem teszi, a másik fogja.


De valójában nem is számít ki kezdte. Az számít, ami van: egészségtelen elvárásokkal vagy igénytelenségekkel teli társkeresési piac.


Mit lehet ez ellen tenni?

Nyilván szűkíteni az ollót. A férfiak kezdjenek el elvárásokat támasztani, a nők meg vizsgálják meg mik azok az elvárások amik valójában tök fölöslegesek, és dobják ki őket.

És mindkét fél csak olyannal álljon le ismerkedni, aki támaszt a másik felé elvárásokat!

2023. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a nők a magas elvárásaik ellenére sem szenvednek férfihiányban, így nyilván az ő elvárásaik nem irreálisak.
2023. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
Csak az az elvaras irrealis, ami nem teljesul. Ott sem biztos, hogy az elvaras a problema oka, hanem az adott szemely.
2023. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%

A férfiaknak. Egy tinderező incel panaszkodott a minap, hogy ez a nő ronda és neki nem kellene.

[link]

2023. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem annak az elvárása irreális, aki nem talál vele senkit ÉS emiatt szenved.


Ez többnyire nem a nőkre jellemző.

2023. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%

#7


Most nem azért de ezen a nőn bőven van felesleg.

2023. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%

7

Én aztán sem a body shaming, sem az incelek agyatlan kritikáinak nem vagyok a híve, de a képen látható nő szerintem már lazán az egészségtelen kategória.


Természetesen megfelelő megvilágításban és utómunkával szinte bármelyik testet vonzóvá lehet tenni, de a testzsírszázaléka és a BMI-je alapján szerintem kívül esik a normális tartományon.

2023. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!