Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arányaiban véve a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arányaiban véve a férfiaknak, vagy a nőknek vannak irreálisabb elvárásai Tinderen?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 14:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%

18

Amikor valaki egy előre megírt thrash reality-ből indul ki XD


Ami engem illet, sosem volt bajom a pasizással, és kösz, nem irígylem az egészségtelenséget.

2023. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
13%
Jaja, 20-as. Kár hogy a való életben nincs retusálás...
2023. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%
21. Szerintem úgy értette, hogy a nő sikereit irigyled a pasiknál ezzel az alkattal! Csak az olyan soványakat kéne rajonganiuk, mint például te? ;)
2023. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
39%

23 Nem vettem észre, hogy a pasik a kövér nők után bomlanának. :D


Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy sovány vagyok. Aktívan sportolok, és igyekszem helyesen étkezni, így inkább fitt/sportos az alakom. (Nyilván mindig van mit tenni érte, de szerintem egész jó formában vagyok most.)


De leszarom amúgy... Felőlem ámítsátok magatokat azzal, hogy a dagadtakra hajtanak a pasik. Pont nem érdekel.

2023. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
40%
24. Uhh, itt valami tényleg nagyon fáj neked. :)
2023. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
30%

Ha szeretne is néhány nagyon vékony, pontosabban fiúsan vékony lány teltebb és szexisebb lenni, akkor sem a #7-es linken látható lányra vagy Nagy Ő Bettinára "irigy" hanem a hasonlóan karcsú nőre mint ő maga, csak több domborulattal, homokóra alkattal, maximum még Beyoncére, Rita Orára, de semmiképpen nem a jelentős súlyfelesleggel rendelkezőkre. Soha nem hallottam még vékony nőt azt mondani hogy 80-90 kiló szeretne lenni.

(Nem a #21 voltam, de szintén nő)

2023. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%

24

Ez a nő továbbra sem dagadt és igen, sok férfinek ez jön be, nem a vékonyság vagy az izmosság. Ne legyél rosszindulatú, jut mindenkinek pasi, nincs szükség erre a végtelen rosszmájú dagadtozásra a nőtársaid irányába.

2023. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%

19es vagyok, 21, fogalmam sincs miről beszélsz vagy hol reagálsz mire.

Mindenesetre nem sok értelmét látom, hogy ízlésekről vitázzanak emberek...

2023. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
14%

27

Nekem teljesen mindegy, ki milyen súlyos, felőlem 200 kilóval is képzelheti valaki magát szebbnek nálam (vagy bármely normál, sportos alkatú nőnél). De benyögni, hogy biztos irígyek vagyunk a túlsúlyra. :D Ez alsó hangon vicces.


De amúgy igazad van, senkinek semmi köze más testéhez. Ezt tényleg belátom.

2023. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
65%

29, én nemotm te melyik válaszokat írtad vagy ilyesmi, de a linkelt csaj férfiszemmel jól néz ki, vonzó. Ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy a nála vékonyabb csajok ne néznének ki jól.

Jellemzően mind a két típusnak megvan a maga kedvelői tábora.

2023. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!