Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arányaiban véve a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arányaiban véve a férfiaknak, vagy a nőknek vannak irreálisabb elvárásai Tinderen?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 14:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Szerintem a képen látható nőn egy minimális felesleg van csak.
2023. nov. 6. 16:59
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
A férfiaknak. 40 éves kövér, kopasz pasi is húsz éves cicababát akar. Palvin Barbi öreg nei és nem is szép.
2023. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
13%

7

Ez a nő arcra helyes, alakra erősen túlsúlyos.

2023. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
16%

#11

akkor te vak vagy,


De ha neked ez jó akkor isten áldását adom rátok.


Ez a nő mínusz 20 kg-al nyilván jobban néz ki.


Egyébként teljesen mindegy , ohgy milyen elvárásai vannak a férfiaknak Tinderen....a legtöbb pasinak aki nem elég jóképű jobb ha fel sem megy.

- Ez egy társkereső óriási a szórás...kicsit is nem tetszel mész balra.

2023. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy azt hiszitek hogy a linkelt nő egy kategória egy ilyen pasival:


[link]



Pedig ég és föld, attól függetlenül hogy mindkettő túlsúlyos.

2023. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

15

Így van. Ég és föld a kettő.

2023. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
45%

15

Én voltam az egyik válaszoló, aki szerint a linkelt nő már túlsúlyos, és vonzóbb lenne vékonyabban.


De nem, nem gondolom, hogy egy kategória az általad linkelt férfival.


Szerintem inkább innen a középsővel ekvivalens:

[link]

2023. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos abszolút kijön, hogy már a nők is mennyire irigyek a húsosabb csajokra mert látják, hogy mennyire kelendőek a tényleg jó pasiknál is! Vagy a pénzeseknél is, Magyarország 39. leggazdagabb embere éppen most választott egy ilyen csajt a sok közül, pedig tényleg választhatott volna kidolgozott testű rubintrékákat vagy törékeny alkatú barbibabákat is.
2023. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
79%

Lehet bennem van a hiba, de szerintem mind a linkelt csaj, mind a 17esben linkelt középső pasi teljesen jól néz ki.

Tény, a csaj az én ízlésemhez mérve husisabb, de attól még nem vitatom el tőle, hogy amúgy jól néz ki, vonzó, kövérnek abszolút nem nevezném.

Nem kell mindenkinek tök vékonynak lenni, hülyén néznénk ki úgy.

2023. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
A képen látható csaj után rendesen forognak a pasik a való életben, főleg ilyen szép arccal, mivel nagyon jól oszlik el rajta a felesleg ami van rajta, ez tény. Hogy ezt nem veszi be a gyomra nőként vagy férfiként valakinek az ezen nem változtat.
2023. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!