Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen felesleges ilyen nőnél próbálkozom ha Tinderen egy darab matchem sincs?

Figyelt kérdés
Angol tanfolyamon van egy lány, akivel össze haverkodtam, tényleg nagyon csinos vonzó nő, sokat nevetünk, tök jól elvagyunk, úgy érzem többet érzek, viszont tudom hogy neki a nagyon szexi pasik jönnek be, mint pl. Jason Momoa, állandóan mutatja hogy hú ez jó pasi ez meg az jó pasi, igen ilyenek az esetei, Na én ezeketől messze vagyok, nem véletlen hogy Tinderen sincs abszolút sikerem a nőknél
2023. nov. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hát ha neked mutat más férfiakról képet,h az milyen jó pasi, akkor tőled valszeg inkább csak barátságot akarhat, különben nem hiszem,h ezt csinálná.

Ettől még persze egy próbát tehetsz az esélytelenek nyugalmával.

2023. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz, tesó!


Vagy elfogadod, hogy barátok lesztek és nem nyomulsz titokban, vagy hagyod és távozol, angolosan.

2023. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert rád nem tekint potenciális partnerként és hiába vagytok el jól, 99%, hogy ez részéről csak baráti. Különben nem mutogatná neked, hogy kik jönnek be neki. Meg már másik kérdésed is volt róla és amit abban írtál, abból is teljesen az jött le, hogy ő csak barátkozik veled és nem akar többet.
2023. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én annyival egészíteném ki a #2-est, ha az angolos manőver mellett döntesz, előtte azért egy erőteljeset még bepróbálkozol. Mert csak bizonytalanságot veszthetsz. ;)
2023. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#5 Te miről beszélsz? Azt írta neki jön be a lány, nem értett félre semmit. Amúgy meg nyilván ha nő vagy, nem tudhatod ha egy fiúban megindulnak a hormonok, egyszerűen elöntik az agyát ezek a gondolatok.
2023. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy nő egy pasinak más jópasikat mutogat, szerintem a nő melegnek nézi azt, akinek mutogatja.
2023. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bejön a csaj? igen. belelátsz a fejébe? nem.
2023. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!