Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen azért is fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen azért is fizetni kell, hogy megnézzem ki húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Feljöttem erre a Tinderre tegnap este, és ma reggel kaptam értesítést, hogy 4 nő is jobbra húzott, de ahhoz, hogy megnézzem őket fizetnem kellene Tinder goldért.
2023. nov. 3. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazából ez a fizetős csomagok fő extrája, hogy ezzel ugye jóval idohatekonyabb lesz.
2023. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ahogy az #1-es is írta. Ha ingyen lenne ez a funkció akkor mit tartalmazna szerinted az extra?

Igazából a Tinder, Badoo stb. társkereső appok ugyanazon elv alapján működnek: fizetés nélkül korlátozottan tudod használni, csak egyfajta "ízelítő".

2023. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem a Tinder népszerűségét. Eddig minden barátnőm a netről volt, de egyiket sem a Tinderen, vagy az ahhoz kapcsolódó társkereső applikációkon ismertem meg.
2023. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 a Tinder "tud" pár olyan dolgot amit a korábbi társkeresők nem tudtak (persze azóta már több másik oldal is átvette a megoldásait).

- Az egyik a geolokáció, látod nagyjából hol van a másik, nem 200 km-ről arrébb.

- Csak akkor tud írni ha van "match". Egy szimpla társkeresőn a nőket elárasztják a bepróbálkozók, elég hamar elriadnak a bejövő levéldömpingből, miközben azok legalább 80%-a köszönőviszonyban sincs azzal amit keresnek (a többséget nem érdekli mit keres a másik csak ész nélkül floodolja a sablonleveleit). A Tinderen nincs levéldömping, csak az tud nekik írni akik nekik is szimpik.

- Mindez megspékelve egy egyszerű kezelőfelülettel (jobbra húz, balra húz), na meg megfelelő marketinggel, hogyha felmerül netes ismerkedés akkor 10-ből 9 embernek a Tinder is beugorjon.

2023. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Badoon ez regisztrációt követően 3 napig ingyenes. De én szoktam prémiumot aktiválni időnként. Sokan hlyeségnek tartják, hogy van, aki képes fizetni ezért, csak ők nem járnak az én cipőmben. Én nem tudok máshogy ismerkedni, nincs lehetőségem, ezért kénytelen vagyok komolyan venni a felületet. A prémium meg azért kell, hogy ne vaktában lövöldözzek, meg ne az legyen, hogy tetszene valaki, de kihagyom, mert a saját megítélésem szerint úgysem érdekelném, aztán kiderül, hogy amúgy ő is nyitott lett volna rám. Lehet rajta röhögni vagy szánalmasnak tartani, de nem jókedvemből csinálom ezt.
2023. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 legalább bevallod, őszinte vagy, s teszel azon hogy változzanak a dolgok. Ez már egy jó alap, sok sikert! :)
2023. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!