Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a nőknek, akik társtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek, akik társtalanok, milyen érzés hogy most is a gyik-en töltik a szilvesztert, amikor olyan könnyen lehetne pasijuk manapság netről?

Figyelt kérdés

A férfiakat megértem, mert azoknak egyre nehezebb a mai világban a társkeresés. De a nők akik ugye mind napi 100+ levelet kapnak, azok tényleg csak maguknak köszönhetik a magányt.

Ilyenkor mit éreznek, hogy most is ezen sorokat olvassák, ebben az időpontban, amikor egyébként a nem létező társukkal, boldog párkapcsolatban kellene tölteniük az időt és mulatni?


jan. 1. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Pár napja szakitottunk párommal

Amúgy leszbikus nő vagyok akkor én melyik kategóriába tartozom a te nézőpontod szerint? Van jogom magányosnak éreznem magam vagy sem?

jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Milyen pasim lehetne? Vagy az nem számít, csak legyen?

Kizárólag olyanokat tudtam eddig összeszedni netről, akikkel nem volt vonzalom, és még örülhettem, ha csak ennyi gond volt velük... Kva boldog párkapcsolat lenne ebből tényleg. Akkor inkább egyedül.

jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem ismerkedtem neten, nem most fogom elkezdeni.

Nem zavar, hogy olvasom, az sem, hogy szingli vagyok és az sem, hogy a cicáimmal és a kutyusommal töltöm az estét. Sorozatozok, nyugi van és élvezem. :)

A himnusz alatt épp azon gondolkodtam, hogy, ha a következő év is csak annyira lesz jó, mint az idei, azzal teljesen meg leszek elégedve.

jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem bulizok szilveszterkor.


Az meg nem tesz boldoggá, hogy bárki teleélvezne. Igazából undorít.

jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Elég gáz, hogy még mindig az van a köztudatban, hogy a társtalan nők boldogtalanok és magányosak.

A legtöbb szingli nő szilveszterkor barátokkal, barátnőkkel bulizik és nem a gyakorit bújja.

jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
A szingli nők a legboldogabbak! ☝🏻 Nincs férfi, nincs sírás!
jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

7



Az helyesebben így van kisasszony:


" Nincs nő (nincs nő), nincs sírás háhá

Hogyha túl sokat akar, akkor csak ints neki á-á

Nincs nő (nincs nő), nincs sírás há-há

És ha megkívánsz egyet, akkor csak áj bébi áh

Nincs nő (nincs nő), nincs sírás há-há

Hogyha túl sokat akar, akkor csak ints neki á-á

Nincs nő (nincs nő), nincs sírás háhá

És ha megkívánsz egyet, akkor csak áj bébi áh"

jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
8.Ez már 10 éve is nagyon gáz volt. 🫣
jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

9



Ez sosem gáz, ez a zene kortalan. És mellette milyen igaz. :DD Akinek nem inge...

jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Mégis megvagytok veszve egy punci miatt. :) Ha nem így lenne, nem születne naponta 15 kérdés ezzel kapcsolatban.
jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!