Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a nőknek, akik társtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek, akik társtalanok, milyen érzés hogy most is a gyik-en töltik a szilvesztert, amikor olyan könnyen lehetne pasijuk manapság netről?

Figyelt kérdés

A férfiakat megértem, mert azoknak egyre nehezebb a mai világban a társkeresés. De a nők akik ugye mind napi 100+ levelet kapnak, azok tényleg csak maguknak köszönhetik a magányt.

Ilyenkor mit éreznek, hogy most is ezen sorokat olvassák, ebben az időpontban, amikor egyébként a nem létező társukkal, boldog párkapcsolatban kellene tölteniük az időt és mulatni?


jan. 1. 00:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7-es (ma 13:12)

Én a helyedben egy kicsit jobban áttanulmányoznám a dalszöveget. Te kiragadtál egy kis részletet, na de miről szól a többi?

jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nemrég szakítottam, nem állok most készen egy kapcsolatra akkor sem, ha per pill kicsit magányos vagyok. Majd ha rendbehoztam magam, lehet szó társkeresésről. Komolyan nem értem, miért kéne megveszni valakinek azért, ha hosszabb-rövidebb időre egyedülálló.
jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden idegesít, amit párkapcsolatban kell csinálni, szóval én pont így egyedül vagyok jó.
jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Az itt jelemlevo egyeduli nok azert vannak egyedul mert gazak es ezt ok is tudjak. Persze megy a duma, hogy o jol erzi magat meg bla bla bla.
jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak! Nem vagyok gáz, sőt, egy kimondottan jó kategória vagyok. A munkahelyen megvannak értem veszve. Napi szinten kapom a bókokat, randira hívnak, dicsérnek. Múlt héten szakítottam a pasimmal, mert elhanyagolt és jobbnak láttam inkább egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol nem úgy törődnek velem, ahogy én azt megérdemlem és amire vágyok. Most egyedülálló vagyok, de emiatt nem vagyok gáz. Inkább akkor lennék gáz, ha ezt tovább tűröm és benne maradok csak azért, hogy legyen. Na de minek?

Tudod mi az igazán gáz? Az, amit a férfiak csinálnak!

jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ma 10:57 Kedves, mit csinalnak a ferfiak?
jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Képesek inkább olyannal beérni, akihez nem vonzódnak, igazából semmit sem akarnak tőle, de ez jutott. Közben meg azon reménykedik, hogy szerencsés lesz és hátha lesz egy jobb lehetőség, akkor pedig azonnal pattan(na) . Na, ez a gáz! :) nem pedig az, ogy egy nő valóban jól érzi magát egyedül is.
jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!