Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki most újévkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki most újévkor megfogadta, hogy nem a lapátáll és vadászszem fogja lenyűgőzni, hanem az àtlagos, de intelligens és jófej srác?

Figyelt kérdés
jan. 1. 09:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
27%

#18

"mennyire tud felelősséget vállani a saját és a másik ember érzelmi állapotáért"

Ezt remélem nem teljesen gondolod komolyan. Senki más nem tartozik felelősséggel a te érzelmi állapotodért, csakis te magad.


Amúgy szomorú ezt látni. Sok ilyent láttam/hallottam. Sajnos ez a hozzáállás garantálja a sikertelenséget. Ha ez a tény nem zavar, akkor hajrá, csak lészülj a következményekre.

Amúgy sok sikert!

jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
54%
Sétáló haj is kell az összképhez!
jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
57%

"Ezt remélem nem teljesen gondolod komolyan. Senki más nem tartozik felelősséggel a te érzelmi állapotodért, csakis te magad."


Ez a legkárosabb bullshit, ami manapság terjed a köztudatban. Hát már hogy a búbánatos jóéletbe ne lennél felelős a másik ember érzelmi állapotáért? A toxikus/bántalmazó emberek önfelmentése az "én nem tartozom felelősséggel a másik ember érzelmeiért". Ez nyilván nem azt jelenti, hogy kutya kötelességem mindenkit boldoggá tenni, és azt sem, hogy minden érzelmi nyomorom a másik ember felelőssége. De nehogy már ne legyen felelős a másik ember, ha szándékosan vagy szimplán saját defektusaiból adódóan belémgyalogol...

jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#24

Nézd, az előző kommentedből (ha te írtad) nekem nem ez jött le. Inkább az, hogy te vagy a lelkileg labilis és te várnád, hogy más oldja meg a problémáidat.


De ha nem ezt akardad írni, akkor jogos a megjegyzésed. Annyi, hogy egy toxikus/bántalmazó ember addig sem jut el, hogy önfelmentő gondolatai legyenek, mert eleve saját viselkedésének negatív mivoltát is csak ritkán ismeri fel.


Mindenesetre a kommentem többi részét fenntartom. Kontraproduktív ez a hozzáállás, ha normális emberi kapcsolat kialakítása a cél.

jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Kontraproduktív ez a hozzáállás, ha normális emberi kapcsolat kialakítása a cél."

Kontraproduktív lenne elvárni egy másik embertől, hogy tartsa tiszteletben a határaimat, az érzelmi igényeimet és az emberi méltóságomat?

Mert amit írtam, semmi másról nem szól.

Ezt az "azt várom a másiktól, hogy oldja meg a problémáimat" dolgot már csak te magyaráztad bele. Még csak hasonlóra sem utalt az, amit leírtam.

Amúgy nagyon tévedsz, ha azt hiszed, a toxikus embereknek nincsenek önfelmentő gondolataik. Nagyjából másból sem áll a világlátásuk. Mutatom:

- azért hazudtam, mert rákényszerítettél/tudtam, hogy ha nem teszem, te cirkuszolni fogsz

- azért ütöttelek meg, mert kiprovokáltad

- azért hagylak el, mert önző vagy (azaz nem vetetted alá magad mindenben az én akaratomnak)

- azért ignorállak, mert te mindent túlreagálsz

- azért kritizállak, mert jót akarok neked,

stb.


Ezeket amúgy nem én állítom, hanem a szakirodalom.

jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvass még ilyen könyveket ahelyett hogy azon gondokoznál, hogy hogy a fenébe lehet, hogy ilyen emberekkel veszed körbe magad mindig.
jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

27-es, pont ezeknek a könyveknek köszönhető, hogy tisztába kerültem azzal, a későbbiekben mire kell majd figyelnem ahhoz, hogy ezeket elkerüljem, épp ezért fogadtam meg a jövőre nézve épp azt, amit.


És épp ezeknek a könyveknek köszönhető az is, hogy felismerem a toxikus megjegyzéseket, mint amilyen a te legutolsó hozzászólásod is, és még időben lezárom a kommunikációt az ilyen emberekkel. Ami ebben az esetben most van.

jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

#28 Egészségedre!

Kérlek 5 év múlva majd jelentkezz, hogy meglett-e az eredménye. 😉

jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi az a sétáló haj?
jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Siha nem fogok lemondani a lapatallrol es a vadaszszemrol.


Et a termeszetes szelekcio. A rondak szerencsere kihalnak.

jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!