Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki most újévkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki most újévkor megfogadta, hogy nem a lapátáll és vadászszem fogja lenyűgőzni, hanem az àtlagos, de intelligens és jófej srác?

Figyelt kérdés
jan. 1. 09:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Sorry, de a vonzó arcból soha nem fogok engedni. De ezek közül egyik sem ezt jelenti számomra.
jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Jó külső alap. Szóval nem fogok egy nyomi átlagoskával összejönni.
jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Én azt fogadtam meg, hogy idén egyedül maradok, önzőbb leszek, nem mindig másokat helyezek előtérbe, és kitalálom, hogy engem mi tesz boldoggá. Mióta egyedül vagyok, és kihevertem a szakítást, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint eddig bármilyen kapcsolatban. Levontam a tanulságot.
jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Akihez nem tudok hozzá érni sem, ahhoz 2024 ben se fogok tudni. Es nem is akarom saját magamat erőszakolni, hogy márpedig legyek olyanokkal, akik nem jönnek be, vagy utálom, vagy undorodom is.

Kívánnád ezt a lányodnak?

jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Látom idén se veszik át a főszerepet a normális kérdések.


De sebaj, kérdező! Az idei éved is csak annyira lesz szar, mint a tavalyi 😏

jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Eddig is jó lett volna az átlagos, intelligens, jófej, ha emellett adott lett volna köztünk a kölcsönös vonzalom, működött volna a (bio)kémia. De nem. Ettől még "adtam esélyt", tavaly is végig ilyenekkel vergődtem. Nekem azt kellene megfogadnom, hogy egyáltalán nem foglalkozom olyanokkal, akik számomra semlegesek. De ha így járnék el, akkor soha többé nem lenne senkim, mert aki hatni tud rám, az leszar. Pedig ő sem lapátállú, vadászszemű, nem is magas, a 40-es éveiben jár, és még csak nem is gazdag, szóval mondhatni antichad...
jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"àtlagos, de intelligens és jófej srác"



Ezek közül egy sem igaz rád kérdező. Nem mindegy akkor neked, hogy kinek adnak esélyt? Se lapátállú szexi macsó nem vagy, sem kedves, intelligens, jófej srác sem.

jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj hogy szilveszterkor úgy megspricceltettem egy átlagos lányt a lapátállammal, zöld szememmel és nagy farkammal, hogy szerintem már átlagossal nem fogja élvezni többet

Bocsi:/

jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Azt fogadtam meg, hogy idén átugrom az incel kérdéseket gyiken.

Hopp, már meg is szegtem 🤭

Na, mind1, idén is a jó pasik fognak lenyűgözni, nem az ocsmány, siránkozó csődtömegek. Bocsi😕

jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
2024-ben is sajnos csak a legalább 8/10-es külsejű, sok pénzt kereső, gazdag pasik fogják érdekelni még a 3/10-es fejű, duci nőket is.
jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!