Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha pár incel megjelenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár incel megjelenne a reggeli mokkában (persze meghívottként) és elkezdenék magyarázni az elméletüket a lapátállról meg blackpill-ről vajon hogy fogadná azt a közönség?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ha ennyire biztosak az elméleteikben, akkor akár felkereshetnének egy hír stúdiót, hogy hangot adjanak ennek az egésznek. Esetleg a reggeli mokkába is el lehetne menni és beszélni erről.


Nem párkapcsolatokról meg szexről lenne szó nyílván, hanem a női szelekcióról. Ezt azért első kézből megtapasztalták.



Vagy ez annyira tabu téma, mint valamikor a Föld gömbölyű volta?



2021. aug. 28. 02:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

nem tabu tema, de minden ember szarra rohogne rajtuk magat, akinek 80-nal magasabb az IQ-ja. olyan lenne, mint amikor a hirdadoban direkt a fogatlan alkeszt kerdezik, akik 2 mondatot keptelen elmondani, csak hogy legyen min szorakozni.

plusz ezeknek csak itt neten nagy a pofajuk, eloben meg sem mernek mukkanni,

2021. aug. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért az incelek is érzik, és vannak annyira kritikusak magukkal szben, hogy belássák, ez nyílvánosan nem vállalható téma. Különben nem egy anonim fórumot trollkodnának szét.
2021. aug. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Az 1700-as években a rabszolgaság is úgy tűnt örökre velünk marad, nem lehetett róla beszélni, minden ország tartott rabszolgákat a gyarmatain. Aztán egy idő után csak sikerült elérni a szabadságot nekik és hogy lehetett beszélni a témáról. Itt is így lesz majd egyszer, bár tudom ez most csak álomnak tűnik.
2021. aug. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

Meg azt se felejtsuk el, hogy a '80-as evekben a bu.ziveres vasarnapi program volt a Feny utcai zold haz elott :)



37F incel

2021. aug. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
4. Na igen. Szóval változnak az idők szerencsére. Hiszek benne, hogy egyszer ez a téma is a felszínre kerül majd. Kevésbé saját magam, inkább az eljövendő generációk érdekében.
2021. aug. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem akiknek tényleges problémáik vannak az életben, nem csak az, hogy a nők nem osztanak nekik puncit, azok még csak szánalmat sem tudnának érezni felétek.

Vicces ahogy ti azt hiszitek, hogy az egész világ összefogott ellenetek, és ti hordjátok a vallatokon a legnagyobb keresztet, de igazából csak annyi történik, hogy senki számára sem vonzó a társaságotok.

Ezen pedig nem lehet segíteni abban a formában, amiben ti akarjátok.

Azt, hogy valaki jól érezze magát a társaságunkban, és vonzodjon is hozzánk, nem lehet azzal befolyásolni, hogy igazságtalannak nevezzük, ha épp mi nem vagyunk számára vonzóak..


De persze ez téged nem érdekel, és el sem jut hozzád az, amit mondok. Érzelmileg le vagy ragadva egy kisgyerek színvonalán, aki nagyon-nagyon szeretne kapni egy tortát, és a legkegyetlenebb kínzásnak éli meg, hogy az anyja nem vesz neki egyet.

2021. aug. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Kemény élet várna rájuk, mert addig az utcán csak sejteni lehetett hogy egy senkik, így majd mist még ismerni is dogják őket és mutogatnak rájuk.

Szerintem az inceleknek elkéne gondolkodni ezen az lmbtq dolgon, és máris lehetnének egymás párjai.

2021. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

6. "senki számára sem vonzó a társaságotok"


Régi, szűk, bizalmas baráti köröm van és viszonylag nagy ismerősi köröm is. Az, hogy a nők számára, akik romantikusan érdekelnének nem tudok vonzó lenni, az egy totál más tészta.

2021. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

És mi lesz a beszélgetésben? Csakbazért kérezem, mert itt is b*szol válaszolni a kérdésekre.


Például arra gondolok, hogy amikor majd a Nők ujraelosztásáról beszélsz, akkor a Mokka műsorvezetője meg fogja kérdezni, hogy a te kielégülésed miért fontosabb a Nők szabadság, és szabad pár választás jogánál, akkor mit fogsz válaszolni?

2021. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

9. Az hogy incel vagyok nem azt jelenti, hogy egyetértek mindennel, amit más incelek mondanak. Mi ez a hülyeség, nem is értem? Az incelség egy állapot, amibe bekerültem. A nevében is benne van, hogy ez nem választott dolog, hogy valaki incel-e vagy sem. Ha megfelelsz bizonyos kritériumoknak, akkor incelnek számítasz.


Pl én abban sem hiszek képzeld, hogy csak a külső és/vagy a pénz számítana a nők szemében.

2021. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!