Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiket választanátok a 3 közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a 3 közül?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván férfiakra vonatkozik, mivel a nőknek nincsenek ilyen problémáik.

2021. aug. 10. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Californiában laksz. Egy lakókocsiban laksz, 0 matched van, így incel vagy, viszont keresel 2 millió forintot, vagy többet.
Magyarországon laksz. Időnként bejön 1 -2 match, amiből 1 év szenvedés után összejött egy párkapcsolat, amiből ha kiesel incel vagy. 600e -t keresel.
Kubában laksz. Csajozni könnyű, a barátnődet bármikor lecserélheted egy másikra. A pénzedből viszont épphogy kijön a normális étel, másra nem futja.
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehetne valami kellemes, hűvösebb éghajlatú országban élni, mint Skócia vagy Izland?


Számomra Kuba és Kalifornia is nagyon melegnek tűnik, de még Magyarország is ilyenkor nyáron.

2021. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok, Magyarországon élek, 250 ezret keresek. Nem találok normális pasit aki ne dugni akarna csak vagy ne lenne perverz vagy kattant, így egyedül élek, pár nélkül. De legalább nem vagyok incel.
2021. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nőknek, melyiket választanád?

1, Örök macskásnő a neved vagy lesz karriered vagy nem, hiszen a férfikollégák is tepernek ezerrel, a társadalom megetéssel tekint rád, hiszen még rabszolgautánpótlásról sem tudtál gondoskodni.

2, 1-2-3 gyerekes anyaként semmire sincs időd, főleg magadra nem úgy 20 évig, közben a férjed tinikről álmodozik és néha lép is azzal aki az útjába akad és óriási a szerelem, csak otthon ne kelljen lenni. Ld Ben Affleck, tipik.

3, Elváltan küzdesz a gyerekekkel, a társadalom sem túl érdeklődő, minek szültél, miért nem voltál okos, olvassa a fejedre egy névtelen gyakoris huszonéves, aki nem tudja, hogy rá is ez vár.

Van még a kínálatban bántalmazó házastárs vagy pár, gondozandó idős szülők mindkét részről, gonoszkodó anyós, gyerekek akik ellened fordulnak idővel és így tovább.

2021. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Értelmetlen egy kérdés.


Ha valaki két milliót keres, az csak önszántából lakik lakókocsiban, évi 79 ezer dollár egyáltalán nem rossz pénz. Ha már lakókocsi, akkor tuti nem lepukkant lesz, és nem kell egy helyben maradni. Az lakókocsis meg utazós emberek egyébként is bevállalósabbak, tehát nem hiszem hogy incel maradnék.


Átlagos kinézetem van, mégis van matchem, nem 1-2, és ha ki is lépnék egy párkapcsolatból nem leszek feltétlenül incel.


A játék kedveért a hármast választom, sose vonzott a pénz, de nem is a csajozás miatt választom. A kubai (illetve úgy ámblokk a spanyol, hispán kultúra) nyitotabb, tudják élvezni az életet, barátságosak. A csajozás ikszedrangú szempont lenne. Az elsőt azért nrm, mert nem akarok lakókocsiban élni, a másodikat meg nem zárom ki, de külföld mindig vonzott és nem magyarországon képzelem el a jövőmet.

2021. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na látod,ez a baj,hogy ilyen elképzeléseid vannak a világról.
2021. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt semmilyen matchem, mégis van barátnőm (mivel tinderen kívül is lehet ismerkedni)... Akkor én most egy úgynevezett chad vagyok? 🧐


Amúgy értelmetlen a szavazás!

2021. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ezeknek a debil kerdeseknek megis mi ertelme van?
2021. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4: Californiában sokan laknak lakókocsiban, mivel egyrészt az albérletárak annyira elszálltak, hogy az egyébként magas fizetés felét le kell adni rá, másrészt amúgy meleg van, így ez nem probléma.


Amúgy meg kicsit magamból indultam ki. Engem igazából annyira nem érdekel, milyen házban lakom. Ami érdekel, a gépek(PC, konzolok stb), a járművek és a nők.

2021. aug. 10. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
#8 Istenem, de unalmas pasi vagy. Biztos lenne miről beszélgetnünk....ja, nem.
2021. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

3. Gyakoris panaszkodó feminista nőként a következőt csinálnám.


1. Lefogynék.

2. Elmennék konditerembe és feledzeném az alsótestemet, hogy szép formás legyek. Mellé megnagyobítanám a mellemet, de csak annyira, hogy még ne legyen feltűnő. Ezen kívül profiktól megtanulnék rendesen sminkelni.

3. Elmennék valami büfészakra, ahol végiszexelnék 3.5 évet. Közbe megtanulnék 3 nyelvet.

4. Elmennék egy nagy nyugati multihoz business development assistant (kvótamunkahely) pozícióba.

5. Megtanulnék dominánsnak lenni az ágyban.

6. Keresnék a cégnél egy jólkinéző topmanager Blake -et, akivel a szexkönyvektől úgy feküdnék le, hogy én lennék a domináns. Ezzel egy életre megfognám.

7. Elérném, hogy Blake managerré tegyen a cégnél. Az így keresett pénzt félretenném.

8. Ha eltelt pár év, összeházasdonék Blake -el, majd szülnék neki gyereket. Közbe managerként még több pénzt halmoznék fel.

9. Elválnék Blake -től. Ezzel enyém lenne családi kassza fele.

10. Összejönnék az álmaim férfijával, a általanos iskolát végzett személyi edző nálam eddigre 20 évvel fiatalabb Chad -el a konditeremből.


Boldogan élek, amíg össze nem omlik a társadalom.

2021. aug. 10. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!