Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiket választanátok a 3 közül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a 3 közül?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván férfiakra vonatkozik, mivel a nőknek nincsenek ilyen problémáik.

2021. aug. 10. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem értem, miért omlana össze a társadalom? Ugyan annyi nő van párkapcsolatban, mint férfi (ha csak a heterókat nézzük), és ez mindig így lesz..
2021. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Lefogynék.

Aki nem kövér, annál ez nem sokat dob. Én viszont nem vagyok vékony alkat és ha nem élek salátán, nem vagyok vékony, de arra meg már nem vagyok hajlandó.


2. Elmennék konditerembe és feledzeném az alsótestemet, hogy szép formás legyek. Mellé megnagyobítanám a mellemet, de csak annyira, hogy még ne legyen feltűnő. Ezen kívül profiktól megtanulnék rendesen sminkelni.


Nincs pénzem plasztikára, és amúgy is elég nekem a D kosaras mellem. Nem sminkelek, mert nincs rá szükségem és nem tetszik magamon. Edzőbe szoktam járni de nem igazán tudok számottevőn formálni a testalkatomon.


3. Elmennék valami büfészakra, ahol végiszexelnék 3.5 évet. Közbe megtanulnék 3 nyelvet.

Bölcsészre jártam, három nyelvet beszélek, gondolom, te egyet sem. Végig szűz voltam az egyetem alatt.


4. Elmennék egy nagy nyugati multihoz business development assistant (kvótamunkahely) pozícióba.

Tanár vagyok, mert ez volt az álmom és szeretem a gyerekeket.


5. Megtanulnék dominánsnak lenni az ágyban.

Nem vagyok domináns és csak olyat vagyok hajlandó csinálni az ágyban, amit élvezek. Le se feküdnék egy olyan görccsel, akit dominálnom kell, akárhogy is néz ki.


6. Keresnék a cégnél egy jólkinéző topmanager Blake -et, akivel a szexkönyvektől úgy feküdnék le, hogy én lennék a domináns. Ezzel egy életre megfognám.

Kell a francnak ilyen pasi, olyan párra vágyunk akivel egy életen át van miről beszélgetni. Szubmisszív pasi eleve kuka, mint írtam is.


7. Elérném, hogy Blake managerré tegyen a cégnél. Az így keresett pénzt félretenném.

Eleve kiesett ez az opció.


8. Ha eltelt pár év, összeházasdonék Blake -el, majd szülnék neki gyereket. Közbe managerként még több pénzt halmoznék fel.

Kiesett opció.


9. Elválnék Blake -től. Ezzel enyém lenne családi kassza fele.

Kiesett opció, a válással a férjem járt jobban, mert ő volt csóróbb.


10. Összejönnék az álmaim férfijával, a általanos iskolát végzett személyi edző nálam eddigre 20 évvel fiatalabb Chad -el a konditeremből.

Álmaim férfija intelligens, kulturált, korban hozzám illő és minden, csak nem személyi edző. De nem biztos hogy elvált gyerekes nőként kellenék neki, vagy tudná szeretni a gyerekemet. Ezért maradok inkább egyedül.


És az átlag nők többsége hozzám hasonló, nem olyan, amit leírtál. A társadalom meg pont ugyanúgy nem omlik össze a felszínes nőktől mint a felszínes férfiaktól. Tőletek viszont recsegnek a tartóoszlopok, mert ha az opció vagy ti vagy egy pénzes bunkó, akkor inkább az örök magány.

2021. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!