Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes kezdeni egy olyan 36 éves pasival akit a szülei minden évben kétszer elvisznek nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyszer nyáron meg télen.Most Zakopane-be mennek egy hétre.

Fél éve vagyunk együtt nyáron még nem ajánlották fel de most mondták menjek el velük.De nekem állják mondták szálljak be a költségekbe.

Nem akarok ennyit rááldozni most.

Úgy érzem ha nem megyek el nem fogadnak be annyira maguk közé.


2023. dec. 31. 21:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Mond nekik, hogy megjön akkor a mensi!
jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hasonló helyzetben az én szüleim meghívnák a páromat és nem kérnék, hogy fizesse a maga részét... Az megint más, ha ő áll mondjuk egy kávét ott mindenkinek. Meg lehet ezt kulturáltan is oldani, hogy meghívtuk, de ne is érezze rosszul magát, hogy semmibe nem száll be.

Egyébként fél év együttjárás után én még nem biztos, hogy mennék, nekem korai lenne ennyi idő után már családi nyaralás részt venni. Feszengnék végig. Önmagában azzal nem lenne bajom, hogy megy a szüleivel nyaralni. Én is szoktam 34 éves fejjel. Ha nincs benne semmi "elvárás" vagy nyomás, akkor nincs ezzel szerintem baj.


"Rákerestem a városra"

Rá kellett keresned Zakopánéra, mert nem is hallottál róla..?

Hűha...

jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Az zavar hogy neked is fizetni kell. Anyagias leányzó vagy.
jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

Én örülnék neki, és mennék. Nem várnám el, hogy fizessék a részem. Nyilván ha számomra anyagilag nem megoldható, vagy nincs szabim vagy egyéb ok akkor megmondanám, hogy sajnálom de nem fér bele jelenleg.

33/N

jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!