Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy olyan pasival ismerkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan pasival ismerkedem akinek az Adrián van nyaralója meg a luxuskocsijait évente váltogatja érdemes komolyan vennem vagy csak szórakozni akar velem és szeretője is lehet?

Figyelt kérdés
Nyaralójába már voltunk közvetlen nagydumás a pasi.Csak bennem van ha velem ilyen más nőt is megkaphat ilyen könnyen.
2023. dec. 26. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Mai világban minden is lehet de igazából régebben is lehetett minden is csak akkor ugye nem volt szetkürtölve.

Igazából te látod, érzed, hallgasd az ösztöneidre.

Ne add magad olyan könnyen mint az átlag nők pl.

2023. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak a torkodba akarja verni.
2023. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Összejöttem egy palival, akinek Toscanaban is van étterme, Pesten is. 3 autója van, és egy szórakozóhelyben is volt elvileg valami tulajdonosi része. Somogybabodi fesztivált ő szervezte, a Sziget fesztivál szervezőiben is benne volt. Van drónos vállalkozása, meg van vagy 4 szak végzettsége. A Balatonon vannak nyaralói, illetve 2 lakását adja ki albérletbe, onnan is jön be neki pénz. Ezen felül mindig Calvin Klein pólók, Gucci szemüveg meg mittudomén, felvágás a köbön. Plusz ő ismeri ezt a híres embert, azt a híres embert. Ja és mindig de mindig mesélte, hogy ő üzletelni jár külföldre. Mert tökéletesen beszél angolul és olaszul.


Nekem is ilyen fenntartásaim voltak, mint neked. De hát összejöttünk mert megszerettük egymást. Egy jó pár hónap múlva kiderült, hogy minden, amit mesélt magáról, hazugság. Tehát amit felsoroltam feljebb, minden egyes pontja kamu volt. Gyárban dolgozott 2 műszakban, bár volt egy gyönyörű audija ami lízinges volt és nem a saját nevén volt, de rengeteg adóssága volt így el kellett adnia, tulajdonképpen földönfutó volt. Valami klíma szerelő végzettsége volt de emellett semmilyen iskola a 8 általánoson kívül. Nyelvet sem beszélt. A márkás cuccait a nője vette neki, akinél lakott, mert még egy albérletet sem engedhetett meg magának. Valami agybetegsége lehet gondolom, hogy ezt mind így felnőtt emberként kitalálta.

Viszont!!!!! ezzel nagyon jól csajozott, volt vagy 4 nője mellettem. Hihetetlen dumája volt. Ragadtak rá a nők, akik elhitték hogy tényleg ilyen élete van. Mondjuk én nem emiatt jöttem össze vele, sőt engem taszított a felvágós élete. De én nem is vagyok egy tipikus nagyvárosi nő. Engem az érzelmi dumájával szerzett inkább meg, ugye nem kell mondanom az is csak kamu volt.


Bocsánat ha érdemben nem tudtam hozzászólni a kérdésedhez, de az tanulság, hogy aki ki akarja használni ezeket csajozásra, az ki is használja. És igenis rengeteg csaj rá tud repülni. Szerintem próbáld minél jobban megismerni a személyiségét, a környezetét, figyelj oda mit mondanak róla mások. Az ilyen emberekkel 100x óvatosabbnak kell lenni.

2023. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ezt nem tudhatjuk. Viszont mert valakinek van pénze, attól még ugyanúgy vágyhat egy normális, igazi kapcsolatra, családra.
2023. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

3-as története nagyon tanulságos.


Kérdező!

Tedd fel magadnak a kérdést!

Egy ilyen fickó miért pont téged akarna? Mennyire vagy átlagon felüli nő?

Ha nem vagy kiemelkedő szépség, akkor vajon mivel foghattad meg? Aki így él, az mennyire lehet vevő az esetleges intellektuális ill. érzelmi gazdagságodra?

Ha nem tudsz racionális okokat találni amellett, hogy pont téged választott és nem a száz másik gyönyörű nő közül valamelyiket, akkor gyakorlatilag biztos, hogy ugyanúgy át leszel verve, mint a 3-as válaszoló.

2023. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"Aki így él, az mennyire lehet vevő az esetleges intellektuális ill. érzelmi gazdagságodra?"


Igen. AKi gazdag, az csak egy tanulatlan, érzelemmentes suttyó lehet.

2023. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Erdekes, amikor magadbol indulsz ki, hogy mast is megkaphat, mert gazdag es jo dumaja van. Te ugyanugy rakattantal a felszinessegre, mint a tobbi. Se jobb, se rosszabb nem vagy naluk, csak egy a sok kozul.
2023. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

#3-as vagyok. Ráadásul most nézem, hogy annyira akkurátusan leírtam a sztorit, hogy aki jobban ismerős ebben a megyeszékhelyű városban szerintem kb azonnal tudja is, hogy kiről van szó 😅 mert ezeket mondogatja mindenhol magáról (plusz mindenkinek meg is van a véleménye róla, amire én okos ugye nem adtam soha) bocsi az off-ért.


Annyit esetleg még hozzáteszek, hogy rengeteg balhén, műbalhén, vígszínházon keresztülmentem ezzel a férfival meg a többi nővel, főleg mert ennek a sztorinak azért voltak még bőven mélységei. De nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy egy ilyen embernél igenis adni kell a környezet megítélésére. Mert ha "nagyobb ember", mint az átlag, akkor híre is van. Ha pedig meg akarsz győződni a valódi személyéről, inkább a barátaival, családtagjaival beszélj. Én örültem volna ha anno nekem ezeket valaki elmondja.

2023. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha sűrűn váltogatja akkor adócsaló.
2023. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
#3-as története Fejes Endre Jó estét nyár, jó estét, szerelem című drámáját idézi. A darabot sajnos megtörtént esemény ihlette.
2023. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!