Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes mondani, a rokonok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes mondani, a rokonoknak, ha megkérdik, hogy miért nincs párod?

Figyelt kérdés

Ugye ha előkerül ez a kérdés, akkor a kérdező általában késztetést érez arra, hogy megmagyarázza hogy, hogy és mi a jó neked.


A valós indoklást nyilván nem mondhatom. Ugye ne érzem magam alkalmasnak egy párkapcsolatra, saját mércém szerint nem vagyok elég jó férfi, és így nem akarok. Persze ezt feldolgozni nem menne nekik.


Ha mondom hogy simán nem akarok, akkor megy a csodálkozás hogy, hogyhogy, meg jön az életedbe való belemagyarázás, hogy, hogy is kéne. Ha azt mondom keresek, csak nem találok, akkor ugyanez.


Más hogy szokta az ilyeneket leszerelni?



#belemagyarázás #szingli lét #Nincs kapcsolatod #First world problem
2023. dec. 22. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Azok a rokonoknak, akik probalnak beleugatni az eletembe, annyit mondok, hogy kivul tagasabb. Miert kellene neked beszamolnod vagy mentegetoznod a rokonoknak? Hulye vagy?
2023. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem ilyen bunkók a rokonaim, még sosem kérdezték hogy miért. Azt persze igen hogy van e, arra annyit mondok hogy egyelőre nincs, ha nincs.

Amúgymeg annyit mondasz, hogy "mert egyelőre nem találtam olyat akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz". Ebbe már csak nem lehet belekötni??

2023. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A szemébe néznék és ezt mondanám: "Mert most így érzem jól magam".


További kérdésekre pedig ezt: "Váltsunk témát, nem szeretnék erről beszélni."


Ha nem érti, akkor otthagyni.

Mást nem tudsz.

Érthetően meg kell mondani, amit érzel. Határt szabni, ha valamiről úgy gondolod nem akarsz beszélni.

Nincs ebben semmi, mindenki maga tudja.

2023. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
"Magánügy". Ennyi. Én amikor nem volt párom, akkor ennyit mondtam. Belőlem meg amúgy sem lehet semmi sem kihúzni. Sokszor még azt sem, hogy milyen volt a napom. :)
2023. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2. 🤣🤣🤣

“Oh hát annyi ilyen netes bizbasz van, oda fel kell regisztrálni, azt akkor lesz. “ kb ez a válasz!

2023. dec. 22. 14:11
 6/19 anonim ***** válasza:

#5

De az, hogy a te válaszodra mit felelnek miért izgat?

Mindenki csak azt mondja úgy is, ami az ő személyiségére jellemző.


"Oh hát annyi ilyen netes bizbasz van, oda fel kell regisztrálni, azt akkor lesz. “

Ez az ő véleményük csak.

Te meg, ha nem akarsz erre felelni, akkor nem szólsz semmit, aztán abbamarad az erről való beszélgetés.

2023. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem ez az én magánügyem."
2023. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyszer megkérdezte egy ilyen tenyérbemászó rokon, hogy miért nem volt még barátnőm, én meg így azonnal rávágtam faarccal, hogy "mert meleg vagyok". Aztán szerencsétlen köpni,nyelni nem tudott, majd röhögve mondtam, hogy hahaha, csak vicceltem. 😄
2023. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"-Miét nincs barátnőd?

-Mert nincs."


Ennyi.

2023. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Melegedek...
2023. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!