Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes mondani, a rokonok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes mondani, a rokonoknak, ha megkérdik, hogy miért nincs párod?

Figyelt kérdés

Ugye ha előkerül ez a kérdés, akkor a kérdező általában késztetést érez arra, hogy megmagyarázza hogy, hogy és mi a jó neked.


A valós indoklást nyilván nem mondhatom. Ugye ne érzem magam alkalmasnak egy párkapcsolatra, saját mércém szerint nem vagyok elég jó férfi, és így nem akarok. Persze ezt feldolgozni nem menne nekik.


Ha mondom hogy simán nem akarok, akkor megy a csodálkozás hogy, hogyhogy, meg jön az életedbe való belemagyarázás, hogy, hogy is kéne. Ha azt mondom keresek, csak nem találok, akkor ugyanez.


Más hogy szokta az ilyeneket leszerelni?



2023. dec. 22. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

- Miért nincs barátnőd?


- Van kettő is, csak most szabadnapos mind a kettő.

2023. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat. Nem akarok, túl sokat dolgozom, mindegyik csak tönkretesz.
2023. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
"És neked miért van?"
2023. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy nagyon jó összefoglaló. Tudom, hogy elég megosztó ez a nő, sokmindenért lehet kritizálni, de ez a videója akkor is telitalálat.

2023. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megosztó? Ki a fszom ez?
2023. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani, hogy nem szeretnél erről beszélni. Ahogy ők sem mondják el neked valószínűleg a párkapcsolati, vagy házassági problémáikat, így neked sem kötelességed olyanról beszélni amiről nem akarsz.


Vagy te is kezd el neki mondani, hogy milyen a házassága, biztos jó a házassága? Tudta-e hogy a házasságok fele válással végződik. stb ...

2023. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá.


ennyi.

2023. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na haragudj magánügy.

Ennyi.


Tőlem is kérdezte már nem egy ember, és még mindig senkinek semmi köze hozzá.

2023. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én simán annyit közlök, ha a kedves család betalál a témával, hogy SKH. Édesapám adta a tippet, minek utána megunta, hogy folyton ezzel csesztetnek engem. "Akkor lesz palija, amikor akarja, meg ahogy talál, kívül tágasabb." :D Úgyhogy nekem erre most már gondom sincs, megvédenek a szüleim, ha betámadna a kötekedő rokonság, illetőleg most már évek óta ezért is nem hívunk meg így senkit magunkhoz, mert elegünk van ebből a flexelgetésből, hogy mindig különbnek kell látszani. Én még keresgélek, talán egyszer most már én is megfelelő leszek egy férfinak, pedig szerintem semmi baj nincs a külsőmmel, jó, nem egy Beyoncé-alkat vagyok, de ápoltan nézek ki mindig, figyelek magamra, igényes vagyok a rendre, stb... ilyen alap dolgokra, azt ámen. A másiknak sem kell Brad Pittnek kinéznie, hogy kelljen - nem is a típusom, én a kicsit geekebb férfiakra bukom, de őket előrángatni, hogy ismerkedni lehessen velük... o.0 Előbb tanulok meg LoLozni így, minthogy húzzák az esküvői harangokat nekem.
jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!