Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben először voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először voltam bulizni, hogyan érdemes ismerkedni a lányokkal szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Az elején mindenki csak beszélgetett és iszogatott, aztán éjfél fele már annyian voltunk részegek, hogy mindenki ment táncolni. El akartam kapni egy lányt és táncolni hívni, de egyrészt túl félénk voltam, másrészt pedig mindenkit elkapkodtak előlem elég gyorsan. :D Hogyan kell kezdeményezni? Sajnos állandóan leblokkolok amikor élőben kellene megszólítani valakit, még úgy is, hogy részeg voltam. Ha neten beszélünk, és utána megyünk randizni akkor nincs gond, de mivel élőben sose csináltam még ilyet nagyon félelmetesnek tűnik. Hogyan kell csinálni, aki nálam tapasztaltabb leírná a menetét?:D
2023. dec. 22. 19:26
 1/6 anonim válasza:
100%
Dícsérd meg, kérdezed meg szeretne e táncolni, ha nem, ott hagyod ennyi.
2023. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem én nagyon túl gondoltam ezt. :D
2023. dec. 22. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Menj oda hozzá és kérdezd meg:

"Oszt szopol e borér?"


Ha szimpatikus vagy, le fog cummantani a wc-ben. Manapság így megy az ismerkedés! Csak vigyázz, hogy te legyél az első neki este, nehogy elkapj valami nyavaját!

2023. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Bekerültem egy csaj chatba akik egy bizonyos helyre járnak bulizni és napok óta azt hallgatom melyik pasival ki feküdt le, hol és milyen volt.

Úgyhogy kedvem se volt velük elmenni bulizni, meg úgy buliban se ismerkedni.

Ha aznapi esti akciót akarsz, akkor talán, de ha valami rételmeset is, akkor inkább hanyagold.

2023. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy csak szerezd meg a csajt,ez számít
2023. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Minden elettarsam (3-4-12 eves konoly egyuttelos parkapcsolat ) buliban valo megismerkedesbol szarmazik. Kepzeld,nem fekudtunk le aznap,de meg 1 het mulva se a randikon. Feltunoen helyes magas kigyurt pasi mind.
2023. dec. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!