Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedni szórakozóhelyen...

Ismerkedni szórakozóhelyen kívül hol érdemes?

Figyelt kérdés
Bulihelyeken könnyű azt tudom.Aki nem jár szórakozni éjszaka,az hol ismerkedik? Igaz az hogy bárhol lehet ismerkedni pl egy plázában?

2022. máj. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Közös hobbi helyei (sport, kultúrkör stb) ilyenek eszedbe se jutnak, csak a pláza?
2022. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 De ha nem járok ilyen körökbe mert egyedül sportolok.Más hobbi amin keresztül lehetne ismerkedni nincs
2022. máj. 24. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Keress akkor.


Ha engem valaki csak úgy leszólítana a plázában, mert ismerkedni támad kedve, ott helyben nyakonvágnám.


De ha egy kiállításon, vagy koncerten jön oda hozzám valaki, akivel már feltehetően azonos az érdeklődési körünk, az már bíztatóbb, mert legalább el lehet kezdeni a beszélgetést valamiről.

2022. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Suliban, egyetemen például.
2022. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3# "Keress akkor" LOL

Az eszedbe sem jut, hogy vannak olyan hobbik, amiket nem szokás közösségben végezni és nincsenek erre kialakult helyek? Mint például az olvasás, a kreatív hobbik, a gasztro hobbik, hogy felsoroljak párat....

2022. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pláne mondjuk vidéken.
2022. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


LEL


Nekem is olyan hobbiaim vannak, amiket egyedül végzek (olvasás, festés, zenélés, kondi), de ha olyan igényem lenne, hogy ismerkedni szeretnék, akkor elmegyek egy könyvcsoportba, vagy koncertre, vagy edzőtáborba, vagy futóversenyre, vagy ha főzni szeretek, akkor valami gasztrokulturális rendezvényre látogatok.


Ehhez nem kell diploma.

2022. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8-as Diploma nem kell hozzá, de olyan helyen kell élni, ahol vannak ilyen lehetőségek mert a hétköznapok során munka stb. mellett nem fogod átutazni a fél országot azért, hogy elmenj egy "könyvcsoportba".
2022. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne a fél országot átutazni?

A legkisebb városkában is van valami társas elfoglaltság. Falun élek, vidéken én is.

2022. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!