Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan férfival kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan férfival kezdeni aki 39 éves, soha nem volt még barátnője és szűz még, tud szeretni egy ilyen férfi vagy valami baj van vele?

Figyelt kérdés
2023. dec. 30. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Esélyt lehet neki adni ismerkedés terén, de nem árt nyitott szemmel odafigyelni arra, hogy milyen is ő. Na de ez a nem szüzekre is érvényes szintén.
2023. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
ha nem kapsz jobbat akkor marad ő...
2023. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem éppen a szóban forgó személy erdeklodik hogy van egy esélye a nőknél? 🤨


Válasz természetesen az hogy NINCS

2023. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem jut jobb, akkor esetleg. De készülj fel rá, hogy rád hárul a tanítaneno szerepe, aztán, ha rakap az ízére, nem biztos, hogy megall nálad.
2023. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ez a tanítgatás nem izgató a nőknek? Bár gondolom inkább a kicsit dominánsabb nők számára lehet ez érdekes, de az a jelenet ugrik be az Agymenőkből, amikor Amy és Bernadette látnak két srácot valami bárban, majd később azt beszélgetik, hogy melyik tetszett nekik jobban; Bernie ekkor mond valami olyasmit, hogy "az a magas vékony olyan tapasztalatlannak tűnt... akár tudnék neki egyet s mást mutatni".
2023. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
5-nem, nem izgató, inkább kiabrandito.
2023. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát az rohadt nagy baj. Akkor nekem is hazudoznom kell továbbra is, már ha épp szóba áll velem nő. :D (30/majdnem-szűz incel)
2023. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én MAJDNEM ilyen vagyok. 36 éves, nem szűz, de nagyon régen volt barátnőm, 16+ éve!

Állandóan ez van: vagy nekem nem jön be valaki, vagy én nem jövök be valakinek, vagy kölcsönös ugyan a szimpátia, de elbénázom a dolgot!

2023. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

"valami baj van vele?"



Gondolom, kulsore nem egy Dzsudlo, es hat az eleg baj.....



39F incel

2023. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-az baj. Miért benazod el?
2023. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!