Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik panaszkodnak a társkereső férfi felhozatalra ott valójában a nővel van a baj, valójában frigid vagy lelki beteg nőről van szó?

Figyelt kérdés

Azért érdekes ez, mert a való életben ez nagyon ritka, hogy egy nő nem él párkapcsolatban hanem inkább egyedül van. Valahogy szinte mindenki tud találni jó pasit, és nem panaszkodik a felhozatalra. Természetesen van selejt is a felhozatal között, de nagyon könnyű kiszűrni őket. Attól még rengeteg az értékes, minden szempontból kiváló társkereső férfi is. De vannak nők (főleg itt sok van) akiknek semmi nem elég/semmi sem jó.

De ezekben az esetekben valójában a nő a "selejtes"? Valójában nem ismeri el magának, de frigid? Vagy súlyos pszichés/pszichiátriai betegséggel küzd?


2023. dec. 13. 11:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%
30 as válaszadó,tudom,persze,ezt csak a gyékás nők kamuzzák
2023. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%
#27 a 16os válaszodra gondoltam
2023. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Én msot kb 1 hete vagyok fent, megszámoltam nektek 43 matchem volt. Ebből a nagyjára hiába írtam nem válaszolt, többi vagy valami debil üzenetet írt vagy kiderült túrista. És mikor még több hónapos profilom volt, ennél is sokkal gázabb volt a helyzet. Sokszor a legelején nem, de 2.-3. nap mikor már kényelmesebben érezte magát bedobták a bombáikat...

Sose lett online kapcsolatom végül, mind valami élő ismerkedésből lett.

2023. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
86%
Attól te még selejt vagy, hogy a nőkre hárítanád a saját alkalmatlanságodat
2023. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Amit a 10-es írt, az nem 3 db férfi, hanem 3 FAJTA. Nem 1000-ből 3, hanem 1000-ből 900.
2023. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is panaszkodtam egy időben (évekig). És persze megkaptam, hogy beteg, besavanyodott és szexuálisan alkalmatlan, frigid vagyok. Holott csak megfelelő társ kellett, ahogy van is egy ideje. :)
2023. dec. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!