Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik panaszkodnak a társkereső férfi felhozatalra ott valójában a nővel van a baj, valójában frigid vagy lelki beteg nőről van szó?

Figyelt kérdés

Azért érdekes ez, mert a való életben ez nagyon ritka, hogy egy nő nem él párkapcsolatban hanem inkább egyedül van. Valahogy szinte mindenki tud találni jó pasit, és nem panaszkodik a felhozatalra. Természetesen van selejt is a felhozatal között, de nagyon könnyű kiszűrni őket. Attól még rengeteg az értékes, minden szempontból kiváló társkereső férfi is. De vannak nők (főleg itt sok van) akiknek semmi nem elég/semmi sem jó.

De ezekben az esetekben valójában a nő a "selejtes"? Valójában nem ismeri el magának, de frigid? Vagy súlyos pszichés/pszichiátriai betegséggel küzd?


2023. dec. 13. 11:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%

Olyan könnyelműen dobálkozol itt számokkal, gondolom statisztikát is tudsz mindhez mutatni, miszerint 1) egész Budapesten és Pest megyében 20 aktív nő keres társat

2) a 90%uk boldog párkapcsolatban él és

3) több ezren írnak a nőknek.

Máskülönben ez is csak ugyanolyan légből kapott baromság, mint sok más, amit itt az incelek nagy mellénnyel fröcsögnek.

2023. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
6%
tegnap is egy facebook társkeresú csoportba rászólt a moderátor egy lányra hogy több képét nem engedi ki aznap,irtam neki,miért,hadd gyűjtögesse a lájkokat,azért van ott,és még énlettem közellenség....
2023. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként megjegyezném, hogy itt elsősorban nem nők beszélnek, hanem férfiak (jellemzően frusztrált férfiak) mondják, hogy mit mondanak a nők.


Ez nagyjából az a fajta információ, mint amikor a kormány megmondja, hogy mit gondol az ellenzék, és vica-versa:D

2023. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekli a kérdezőt a statisztika, meg a valóság, csak hergelni szeretne.
2023. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
65%
#20 bro, te is általánosítottál
2023. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16%
#10 Mondjuk érdekes, hogy az ilyenekkel leálltok beszélgetni, ha kaptok egy értelmes, több soros rövid bemutatkozást akkor meg annyit se írtok, hogy akaszd fel magad.
2023. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
72%
mért általánosítottam?mert leirtam hogy vannak sárgalaposak akik 30 éves nőkre öregként tekintenek?nem ítélem el őket de normálisnak nem normális az ilyen ember
2023. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
5%
már ott tart a világ hogy a férfiakat lehet hisztiző kisfiúknak nevezni,sexuális vadállatnak,ha meg egy nő kinnt áll az ut szélén akkor neki rossz sora van ő csak pénzt akar hogy megéljen
2023. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%
Mit össze nem vergődtök már megint...
2023. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
31%

Én nő vagyok és voltam fent tarskeresőn, 3 x lett párom onnan...13 év, 4 év és a mostani.

Nem tudom hogy de soha nem volt bunkó senki velem meg szexmániás se, amiket itt olvasok sose fordult elő velem szóval érdekes 😂

2023. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!